2737
2739
عنوان

روش قطعی باطل السحر

634 بازدید | 23 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10211945/معجزه-ختمو-نذر-بهتر-ازین-رو-سراغ-ندارم-معجزه-حقیقی?page=370

بچه ها حتما پست اول تاپیک را لایک کنید.ممنون

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگم‌ برای اربیعین امسال نذر دارم گوش پسرم سوراخ کنم خودش هم راضی. شده  به نظرتون از خالا ببرم سوراخ کنم همسایه گفته بیار با نخ. و سوزن انجام‌بدم خوب تا اون. وقت. هوب. شده. میشه. حلقه. نقره. بندارم 

میگم‌ برای اربیعین امسال نذر دارم گوش پسرم سوراخ کنم خودش هم راضی. شده  به نظرتون از خالا ببرم ...

عزیزم به نظرم ببر مطب دکتر .

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.
2740

ببخشید ولی نیست باطل سخره من لایکم کردم قبلم این پست و دیده بودم ذخیره هم کرده بودم ولی نیست باطل سحره

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید

اولش که. میگفت خودت برام انجام بده. خوب. من. اولا. وارد. نیستم. بعدش. دلم. نمیشد با کلی. حرف.  راضی اش. کردم که. همسایه. مون. بیا د خونه. ما. من هم کنارش باشم. فقط. نمیدونم. طااقت. دیدنش. چه. حوری.  داشته. باشم‌ اکه. به. خودم. بود.  میرفتم. بیرون. اتاق.تا. کار. همسایه. تمام. بسه. ولی. خوب. باز. دلم‌‌نمیشه. تنعاش. بذارم‌

میگم‌ برای اربیعین امسال نذر دارم گوش پسرم سوراخ کنم خودش هم راضی. شده  به نظرتون از خالا ببرم ...

با احترام برای پسر به شدت متنفرم این کارها

قلبت هرشکلی باشد دنیا آنگونه به چشمت میاید❤️
با احترام برای پسر به شدت متنفرم این کارها

ممنونم ولی. کاش. میدونستی.  حریان.  تولد.  پسرم. چی. بوده. که. مجبور. به. این نذر شدم. بازم. نظرتون. هرچی. هست. تشکر. که.گفتید 

ممنونم ولی. کاش. میدونستی.  حریان.  تولد.  پسرم. چی. بوده. که. مجبور. به. این نذر شدم ...

نذر زیاده که 

نمیدونم به خودتون ربط داره 

موفق باشید

قلبت هرشکلی باشد دنیا آنگونه به چشمت میاید❤️

من ک از این نذرت ترسیدم  آخه  هر جور فک میکنم نمیفهمم اخه پسرره دختر ک نیس گوشش سوراخ کنی فردا مردم چی  میگن پشت سرش

2706