2733
2734

بیایین بگین ک انتظار زیادیه 

از مادرت و خواهرت که اواخر بارداری بیان بهت سر بزنن 

ک مادرت  بهت زنگ بزنه حالتو بپرسه 

یا بگه چی دوس داری و دلت میخواد برات بپزم

سیسمونی بگیره یا شوق خریدشو داشته باشه

من ازشون انتظار مالی ندارم ولی توقع عاطفه و عشق دارم 

حس میکنم این روزا خیلی تنهام و کسی کنارم نیست

با اینکه تو یه شهریم ولی اصلا نمیان بهم سر بزنن 

کمک که سهله اطرافیانم زخم زبونم میزنن 🥲

که بچه اووردنت چی بود 

کاش شاغل نبودی پیش بچت میموندی (میترسن بچا رو هفته ای دو س روز بزارم پیش اونا )

چنبار منو ب گریه انداختن ولی من چیزی نگفتم 

واقعا دلم گرفته ازشون 

من فقط حمایت عاطفی میخواستم تو این دوران 

ولی انقد ندیدم ک الان دیگه دوست ندارم برم خونشون حس بدی بهم دست میده 

ب همه چی فکر میکنم اخر سرم میگم عب نداره خدا بزرگه 

انشاءالله نینیم سلامت باشه و صالح 

شما هم برای نینیم دعا کنین انشاءالله سالم دنیا بیاد چند هفته مومده فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه انتظار زیادی نیست باید پشتت باشن

غصه نخور عزیزم، خودت باید پشت خودت و بچه ات باشی❤️

انشالله نی نی سالم و سلامت بدنیا میادددد😍😍😘❤️

منمننکننمیتونیبخونیش😂. چرا باید غصه ی دنیارو بخوریم؟👇🏻 دنیایی که همش اشتباهیه! کولر گازی با برق کار میکنه! ارّه ی برقی با بنزین! خواجوی کرمانی مالِ شیرازه، صائب تبریزی در اصفهانه، اونوقت ستار همدانی مالِ تبریز!! هفت تیر، شش تا گلوله داره، هزار پا شصت تا پا! هیچ عطاری، عطر نمیفروشه و هیچ قهوه خانه ای قهوه! تازه هیچکس در دنیا، چایی رو با قاشق چای خوری نمیخوره! چای سبز، زرده! چای سیاه، قرمز! جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، آچار فرانسه مالِ انگلیسه!! تازه سه تار هم چهارتا سیم داره!😂 خب اینا که همش اشتباهیه! چرا باید غصه ی دنیای اشتباهی رو بخوریم؟. اسم و پروفایلم فانه😂🥲، فقط برای اینکه تویی که اسم و پروفایلم رو دیدی، لبخند روی لبت بیاد و یاد قدیما بیوفتی❤️.در سکوت شب، خانه زد فریاد اما تو نشنیدی:)

حساس شدی ناراحت نشو مطمئن باش اون بچه از تو عزیزتره.پسرای من از من عزیز ترن 

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم

خب وقتی دوست ندارن بچه رو نذار پیششون.

والا من از کسی توقع نداشتم برام چیزی بپزه ولی اگر آشی غذایی چیزی میگفتم مامانم خودش درست میکرد برام.

البته خونمون نمی اومد. خونه خودش که میرفتم درست میکرد

2738

کاش ب منم مادرم سرنمیزد ولی دعوا و جنجال هم ب پا نمیکرد 

هفت ماهه بودم انقد سرکوفت زد دعوا انداخت بچم عصبی بود یه روز که خون ب مغزم نمیرسید میخاستم چاقو رو بکنم تو شکمم، شوهرم نزاشت😭😭😭😭‌

خیلی اذیتم کرده نمیبخشم

پسرم عاشقتمم😘 پسر دومم توراهه😍 برای سلامتیش صلوات مهمونم کن دوست خوبم🌹

بچت ک بدنیا اومد سرکار نرو چند وقت مجبور ک نیستی. بچتو بسپاری ب خانوادت بعدشم اصلا نیازی ب خانوادت نداشته باش من از خدامه نیان کارامو خودم برسم بعدش منت نزارن سرم مجبور نیستی ک هفته ای ۳ بار میخوای بچه رو پیشه خانوادت بزاری ی مدت سرکار نرو 

انشالله که نی نی سالم و سلامت باشه عزیزم 

ولی همیشه خانواده ها باید‌حمایت کنن

من خودم باردارم سر اینکه مامانم بیاد یا مادرشوهرم بیاد دعوای الانم ۲ تاشون اومدن تا بعد زایمانم میمونن خواهرم و خواهر شوهرم که کوچیکن اما جاریم گفته بعد زایمانت خودم میام پیشت مامان اینا رو میگم برن

خانواده خوب واقعا سرمایس

سلام عزیزم نگران نباش ، از هیچکسیممم توقع نداشته باش. کلا اقدام برای هرکاری میکنی قبلش به این فک کن که فقط خودتی و خودت ببین از پس اون کار بر میای اگه آره پس اقدام کن ، بچه آوردنم همینه قبل اقدام باید حساب همه چیو بکنی 

حالا نی نی پسره یا دختر ؟ 

ان شاءالله بهترینو راحت تربن زایمانو داشته باشی و‌اصلا اذیت نشی 

حسبی الله ❤
من مادرم و اطرافیان بهم میگن نازا اصلا هم عاطفه و احساس ندارن من براتون دعا میکنم مشکلتون حل بشه ...

مگ تورو زود پز میبینن ک میگن نازایی گفتن بگو خا من نازام شما بزا بودی چه غلطی کردی 

من بارداری رو تجربه نکردم ولی خواهر ندارم و مادرم هم کاری به کارم نداره و اتفاقا همیشه اون از من توقع حمایت و مراقبت داره! این دوران که بالآخره یه جوری می‌گذره ولی بعد که رفتی سرکار، برای بچه‌ات پرستار بگیر. آدم خودش گلیم خودش رو از آب بکشه بیرون بهتر از اینه که منت بقیه رو سرش باشه. 

خیلی سعی میکنم توقعی ازشون نداشته باشم 

ولی نمیشه 

هر کاری میکنم دلم گرفته تا فکر میکنم گریه ام میگیره 😭

هر روز نیست ک بهش فکر نکنم 

حس میکنم من حساس شدم ولی با این فکرام هر روز دارم از خانوادم دور تر میشم و زده میشم 

چون رابطمون خوب بود بی احساس نیستن ولی تو دوران بارداریم خیلی ضربه خوردم 

خیلی ب خودم دلداری میدم فک کن شهر دیگه ای هستی و نمیتونن بیان 

ولی زنگ چی ...

2706