2737
2739
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65432 بازدید | 1313 پست
همونا مراحل زندگیه آدم مشکلاتشم عوض شه خوبه 

حوصله دردسر داری ؟درسته سوال ها و حرف های مردم آدمو اذیت میکنه اما من دوست داشتم سن بالا تر ازدواج میکردم پشیمونم یا حداقل با یکی که تفاوت سنیمون بیشتر بود ازدواج کنم دیونه شدم تو این زمان که ازدواج کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نظرها رو خوندم منم 33 سالمه مجردم نظر من اینه که هر کسی تو هر موقعیتی هست ناراضیه هم متاهلی با انتخاب نادرست سخته هم مجردی تا سن بالا ...منم مثل شمام صبخ تا شب سرکار دوستامم سالی دوبار نهایتا میبینم منم دوست دارم ازدواج کنم اما با انتخاب درست ادم درست پیدا نکنم انتخابم همین مجردی هست حداقل الان مسئولیت کسی رو دوشم نیست 

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
2728

سلام از ساعت ۶صبح درگیر این تاپیکم منم ۳۳سالمه دارم وارد۳۴سالگی میشم

ما دوقلوعیم خواهرم از ۱۹سالگی متاهل شدن دوتا بچه هم دارن

پس مجرد بودن برای منم سخته 

از خدا میخام ازدواج درست رو قسمتمون کنه

منم ۳۵ سالمه هیچوقت هیچوقت هیچوقت فکر نمیکردم این سن رو ببینم درحالی که مجردم آخه از قبلها خیلی تحت فشار بودم شاید هر کسی جای من بود خیلی کارا کرده بود و خیلی اتفاقات بد رو رقم زده بود اصن شرایط خوبی نداشتم و الانم ندارم 

موندم چی بگم و چیکار کنم الان وضعیتم رو شرح بدم یه دختر ۳۵ ساله بی بابا که یک ماهه کارش رو از دست داده و الان از درد پریودی بخاطر pco داره به خودش می‌پیچه و استرس مجردی و ناباروری صورتش رو داغون کرده

دوست دختر لوسیفر🖤

منو خواهرم نوزده سالگی ازدواج کردیم زن داداشمم همین سن عروسمون شد هر کی هم سرش تو زندگیه خودشه

ولی دو سال پیش برا داداش کوچیکه زن گرفتیم موقع عروسی دختره ۳۱ ساله بود همش فتنه هست خیلی بدجنسه اومده تو خانواده ما آتیش بپا کرده همه بدمون میاد ازش

بالاخره یه روز ، صبح میشه این شب ، باز میشه این در ...
2740

اسی میفهممت لسمایی ک میگن حبری نیس ب حرفشون گوش نکن 

آدم ازدواج کنه باشه تحمل قسط و دعوا و اینارو عم داریم 

کاش لاقل پدر و مادمون پولدار بودن عشق میکردیم وگرنه نه اینجوری ک حسرت همشه حسرت کوچسک ترین چیزا 

مت خودم سن بابام و مامانم بالاعه با اینکه ۲۰ سالمه دوست دارم زود ازدواج کنم 

میگن کاش کی  زود تر ازدواج کنی بری خیال ما هم راحت شه 

اگه ما فوت شدیم یکی بالا سرت باشه راست هم میگن بنده خدا ها 

فک کنم متوجه بشی منظورم چیه  

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L

بابا بخدا من حسرت امثال تورو میخورم ، ۱۵ سالگی شوهر کردم ۱۶ سالگی بچه اولم دنیااومد الان ۲۳ سالمه ۲ تا بچه دارم بعضی وقتا واسه حال خودم گریه میکنم هیچ چی از دوران مجردی نفهمیدم اصلا خیلی گرفتارم بااین بچه ها هزار بار میگم خدایا غلط کردم ای کاش منم ۳۰ سالگی شوهر میکردم اول مستقل میشدم مدرک تحصیلی میگرفتم بعد وقت اینکارا بود پریشب به این چیزاافکر میکردم نزدیک بود سکته کنم به قرآن ، شوهرم خوبه بد نیست ولی به تمام دخترای اینجا بگم ازدواج زیر ۲۰ سال اشتباه محض 

عزیزم الان اینجا همه میان بر دلداری و متاهلی رو بد جلوه میدن برو جایی کار کنوبه خودت برس رو ارتباطات کار کن تو حاهایی قرار بگیر که ببیننت برو مسجد اینا 

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد
2706