2737
2734
عنوان

تو دوران بارداری خانوادتون چقدر پشتتون بوده 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 51 پست
اره هرچی سونو و آزمایش میدم مشکلی ندارم میگه خیلی رحمت پاک و خوبه  مشکلی ندارین  فقط همش ...

توهم ب خودت فشار نیار ایشالا ک توهم باردار میشی و مامان خوبی میشی.   بعد این ک  مادرتم بهت گفت. نازا بگو باشه من نازاام من فعلا سنم کمه بچه نمیخوام بیارم  بگو خودم جلو گیری میکنم تا باردار نشم ب شما مربوط؟؟؟همینطوری بهش بگو به شوهرتم بگو پشتت باشه و حرف تورو بزنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انشالله که نی نی سالم و سلامت باشه عزیزم  ولی همیشه خانواده ها باید‌حمایت کنن من خودم باردارم ...

خدا حفظشون کنه 

خانواده منم خیلی حامی ان البته برا من زیاد نه ولی خب باز دوسشون دارم الان روحیه ام حساس شده و انتظار دارم ازشون متاسفانه ...

فقط میگم خداروشکر ک هستن و سلامتن 

2728
سلام عزیزم نگران نباش ، از هیچکسیممم توقع نداشته باش. کلا اقدام برای هرکاری میکنی قبلش به این فک کن ...

ممنون از دعای قشنگت .انشاءالله 

بله توقع نباید داشت ولی کاش تو یه شهر نبودیم ک انتظار نداشته باشم 

مادرم بی احساس نیست ،اتفاقا خیلی هم دلسوز بچه هاشه 

ولی برای من زیاد اینجور نیست مخصوصا الان ک دیگه خودمم سرد شدم و زیاد نمیتونم حرف بزنم باهاشون 

من بارداری رو تجربه نکردم ولی خواهر ندارم و مادرم هم کاری به کارم نداره و اتفاقا همیشه اون از من توق ...

باید خیلی رو خودم کار کنم ک بتونم ازشون انتظار هیچی نداشته باشم و مهمتر دلشکسته نشم ازشون

میدونم اونا هم مشغله خودشونو دارن ولی مگه من چنبار میخوام باردار بشم 

فقط امیدوارم یروز انقد قوی بشم ک خودم رو پای خودم وایسم بدون توقع 

توکلت به خدا باشه دلت رو قرص خدا کن والسلام  مادروخواهر منم زیاد اعصاب بچه داری ندارن البته ب ...

چه خوب کنار اومدین با شرایط 

من دلم میگیره ،دیگه یجورایی دلسرد شدم نسبت بهشون 

تقصیر خودمه نباید انتظار داشته باشم

بله این روزا میگذره ولی چجور گذشتن مهمه 

بعد فکر و خیال هایی ک میکنم اخر سر میگم خدا نینیم سالم دنیا بیاد 

خانوادمم سلامت باشن 

فقط این ارومم میکنه 

ماهم پشتم نبودن براشون عادی بود.میکفتن ماهم بچه اوردیم کی برامون بچه داری کرد ک شما ناز میکنید.همون ...

دقیقا ب منم میگن ما باردار بودیم ال میکردیم بل میکردیم 

ولی خب اون موقه با الان فرق داره 

الان ادم یدونه یا دوتا بچه میاره 

توان جسمی هم زیاد یاری نمیکنه ادمو 

2738
چه خوب کنار اومدین با شرایط  من دلم میگیره ،دیگه یجورایی دلسرد شدم نسبت بهشون  تقصیر خود ...

خانوادم دوسم دارن مطمئنم و منم دوسشون دارم ولی بیشتر از این نمیتونستن کمکی کنن وگرنه میکردن و من بهشون حق میدادم 

اصولا آدمی هستم که نمیخوام کسی به خاطر من اندازه سر سوزنی به زحمت بیوفته و اگر هم کسی لطفی کنه شرمندش میشم حتی اگر خواهرم یا مادرم باشه و انقدر معذرت میخوام که دلم راضی بشه و این اخلاق هم خیلی آزارم میده

😔😔خدا خودش کمکمون باشه  و یاری کنه یادمون بره لحظات بد رو

من هنوزم بچم مدرسه میخاد بره یادم نرفته 

بهترین دورانم خراب شد 😭 

پسرم عاشقتمم😘 پسر دومم توراهه😍 برای سلامتیش صلوات مهمونم کن دوست خوبم🌹
چه خوب کنار اومدین با شرایط  من دلم میگیره ،دیگه یجورایی دلسرد شدم نسبت بهشون  تقصیر خود ...

بله عزیزم ان شاالله بچتون سالم باشه 

منم باردارم و بازم استرس شب و روز برام نزاشته ولی خوب باید قبول کنیم که خانمای این دورو زمونه یکم تنبل شدن

از جمله خودم 

البته افسردگی شدید هم دارم و اون بیشترش میکنه ولی توکلم به خداست

خانوادم دوسم دارن مطمئنم و منم دوسشون دارم ولی بیشتر از این نمیتونستن کمکی کنن وگرنه میکردن و من بهش ...

خدا حفظشون کنه 

من دوران بارداریم انتظارم بالا رفته 

یعنی این چیزی نبود ک تو ذهنم بود 

فک میکردم مثله اون یکی خاهر برادرام پشتم هستن 

ولی اینطور نبود بعد بارداریم کلی تغییر کردن قبلنا شاید ماهی یبار میومدن خونمون الان دیگه اونم نمیان -شاید میگن زحمتت نشه و اینا 

ولی من انتظار دارم بیاد حالمو بپرسه فقط 

۸ ماهه باردارم ولی دریغ از یه توجه

از اول سرد بودن ادم بهتر کنار میومد تا اینکه تو این دوره حساس اینطور شدن 

این روزا فقط خودمو همسرم هستیم ، هیشکس کنارمون نیست 

من هنوزم بچم مدرسه میخاد بره یادم نرفته  بهترین دورانم خراب شد 😭

خدا حفظش کنه 

میدونم سخته فراموشش ولی خودم میگم

وقتی نینیم دنیا بیاد و انشاءالله سالم باشه و با کمک خدا صالح تربیت شه و به صورت معصوم و پاکش نگا کنم از ته دلم میگم گذشتم از همشون  از زخم زبونا و نگاهای بی تفاوت و فراموش میکنم گذشته رو 

بله عزیزم ان شاالله بچتون سالم باشه  منم باردارم و بازم استرس شب و روز برام نزاشته ولی خوب بای ...

توکل ب خدا این روزام میگذره 

انشاءالله خدا خودش حافظ نینی هامون باشه 

و ب کسایی هم که منتظرن نینی سالم بده 

2706