2733
2739
عنوان

تو دوران بارداری خانوادتون چقدر پشتتون بوده 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 51 پست

توکلت به خدا باشه

دلت رو قرص خدا کن والسلام 

مادروخواهر منم زیاد اعصاب بچه داری ندارن البته بهشون حق میدم ولی بدن من خیلی ضعیف بود و بعد از فارق شدن حتی نمیتونستم بچه رو تو دستام بگیرم واسه همین یکم کمک کردن ، ولی توی بارداری هم غذایی نپختن برام بیارن با اینکه خودمم نمیتونستم و اکثرا خورد و خوراک صبحونه رو میخوردم ولی بازم ازشون انتظار نداشتم چون خودشون اعصاب و آرامش خوبی نداشتن

سر زایمانم شرایط مالیم خوب نبود همسرم نمیتونست وسایل مورد نیازمو فراهم کنه واسه همین خونه مامانم بودم دم به دیقه ضعف میکردم ولی راحت نبودم خونشون نمیتونستم چیزی بخورم ( به دلایلی )به همین دلیل دیگه شیر هم نداشتم ، عذابی کشیدم که خدا میدونه 

ولی خداروشکر گذشت.

اگه شرایط مالیت خوبه خداروشکر کن و از کسی انتظار نداشته باش

مگ تورو زود پز میبینن ک میگن نازایی گفتن بگو خا من نازام شما بزا بودی چه غلطی کردی 

بخدا حالا هم قهر هستیم 

من ۲۲ سالمه ۳ ساله ازدواج گردم نمیدونی دارن منو میکشن چرا نازایی 

من از استرس این حرفاشون باردار نمیشم آخه همه میدونن استرس سمه 

فرقی نداره چ خانواده من چ خانواده شوهرم 

همش کنایه 

همش مستقیم میگن 

چند شب پیش مادرم ی سیب آورد از جلسه فران گویا روش سوره یوسف خوندن گفت بگیر بخور با شوهرت نارا هستید داری بیچارمون میکنی 😑

همش مقایسه میکنن چون دوستان بچه دارن یا یکی یا دوتا تو نازایی 

آخه اونا ۷ سال اینا هست ازدواج گردن ن من ک تازه ۳ ساله 

دعام کنید 😮‍💨

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
ایشالا ک زود باردار بشی.  پیشه دکتر زنان زایمان رفتی؟؟؟؟

اره هرچی سونو و آزمایش میدم مشکلی ندارم میگه خیلی رحمت پاک و خوبه 

مشکلی ندارین 

فقط همش ی چشمم اشکه ی چشمم خون همین بخاطر حرفاشون 

2738
من مادرم و اطرافیان بهم میگن نازا اصلا هم عاطفه و احساس ندارن من براتون دعا میکنم مشکلتون حل بشه ...

😔عزیزممم 

انشاءالله ب حق همین ماه عزیز شما هم دامنتون سبز بشه 

من مادرم و اطرافیان بهم میگن نازا اصلا هم عاطفه و احساس ندارن من براتون دعا میکنم مشکلتون حل بشه ...

ان شاالله باردار میشی و به سلامتی به دنیا میاری

خدا به همه منتظرا بچه سالم و صالح عطا کنه ان شاالله

بخدا حالا هم قهر هستیم  من ۲۲ سالمه ۳ ساله ازدواج گردم نمیدونی دارن منو میکشن چرا نازایی  ...

ی همسایه داریم ۱۸ سالش  من عقد کرد بودم ۱۶ سالش بود خب کسی ک بچه  وقت داره واس بارداری اینو ی سره میبردن دکتر  ک باردار نمیشه این حرفا طبق حرفای دکتر پیش رفتن و الان بچش چند ماهشه و تو بغلشه 

اره هرچی سونو و آزمایش میدم مشکلی ندارم میگه خیلی رحمت پاک و خوبه  مشکلی ندارین  فقط همش ...

خب دیگ استرس نداشته باش وگرنه بارداری واست سخت میشه سنتم ک ۲۲ زیاد نیس ک عجله کنی خودم ب شوهرم میگفتم عروسی کنیم ۹ ماه بعد بچه بیاریم شوهرم می‌خندید میگفت مگ زود پزه حداقل چند سال طول میکشه الکی ک نیس 

خب وقتی دوست ندارن بچه رو نذار پیششون. والا من از کسی توقع نداشتم برام چیزی بپزه ولی اگر آشی غذا ...

مستقیم اینو نگفتن ولی از رفتاراشون این برداشت میشه 

تا ۹ ماهگی بچم مرخصی میگیرم ولی بعد اون چی 

مستقیم اینو نگفتن ولی از رفتاراشون این برداشت میشه  تا ۹ ماهگی بچم مرخصی میگیرم ولی بعد اون چی ...

پرستار بگیر. دوربین نصب کن خونه و چک کن با گوشی.

یا اینکه بذار مهد.

به هر حال چاره ای نیست. مجبوری.

نگران نباش بچه بزرگ میشه. روزای سخت شمام تموم میشه عزیزم

2706