2737
2739
عنوان

بنظرتون ارزش داره!؟

472 بازدید | 37 پست

میخواستم واسه پسرم جشن چهل روزگی مفصل بگیرم 

فامیلا از الان میپرسن جشن میگیرین یا ما کادو رو موقع دیدنش بیاریم 

یکم مردد شدم واسه کسایی هزینه کنم که میترسن بجای یبار ۵۰۰تومن دادن خدای نکرده دوبار بدن درصورتی که هزینه هر نفر فکر کنم حدودا ۱تومن بیوفته واسم 

میگم یه عکاسی بریم و یه جشن کوچیک خانوادگی بقیه هزینه ارو بدم بریم مسافرت خارج کشور 

نهایت جشن خوب رو یا تو دندونیش یا تولدش میگیرم 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ن بابا آخه چ ارزشی داره وقتی حتی خوده بچه متوجه اون جشن نیست؟!! 

الکیه واقعا 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2738
ولی اقوامتون حق دارنا. خب دارن میپرسن جشن میگیرید یا نه.چرا باید به فاصله ی کم برای شما دوبار کادو ...

حق دارن ؟؟؟؟؟

عزیزم من واسه اونا کادو بردم نه پذیرایی داشتن نه شام و اینا واسه دیدن بچه اشون رفتم 

ولی من دارم کم کم نفری یه تومن هزینه میکنم شام و کلی تدارکات واقعا ادب حکم نمیکنه حداقل یه اسباب بازی کوچولو بیارن !؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

زندگی سخته عزیزم حق دارن.در ضمن اگه جشنی هم میگیرین نباید توقع داشته باشین هزینه از کادو در بیاد

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
گرچه اقوام حق دارن اما کلا چه فایده داره این جشن ها   برین سفر بیشترم خوش میگذره

شما عروسی میگیرین هیچ کس کادو نمیاره براتون !؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی سخته عزیزم حق دارن.در ضمن اگه جشنی هم میگیرین نباید توقع داشته باشین هزینه از کادو در بیاد

نه من اصلا توقع نداشتم ولی حرفشون واقعا برام زور داشت 

منو جشن دعوت کنن حداقل یه هدیه کوچیک میبرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جشنو برای دله خودت میگیری یا برای کادو هاش؟ 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
یعنی دوبار کادو بیارن اگه جشن بگیرین ؟ خوب این حقیقتا درست نیست مگر اینکه قبلا اونا هم همین روال رو ...

ببین دوبار کادو دادن حساب نمیشه بنظرم 

چون من واسه بچه همشون هدیه بردم جشن و پذیرایی هم نداشتن 

بعد من با فاصله ۲ماه میخواستم جشن بگیرم 

شمارو جشن تولد دعوت کنن یه هدیه کوچولو نمیبری!؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حق دارن ؟؟؟؟؟ عزیزم من واسه اونا کادو بردم نه پذیرایی داشتن نه شام و اینا واسه دیدن بچه اشون رفتم&n ...

اینکه شما بخوای ریخت و پاش کنی و کلاس بزاری به مردم ربطی نداره گاو نه من شیرده نباش اگه جشن میگیری بخاطر عشق و حال خودته واسه مردم چه فرقی داره شام بدی یا نه مفصل بگیری یا ساده پای خودته اونا فقط برای یه بار کادو برنامه ریزی میکنن

2706