2733
2734

ببخشید مثلا رابطه باید چطور باشه؟

خورد خوراکم؟ 

الان تقریبا ۵ ۶ هفتم مثلا قولنج بکشنه ضرره؟

چی بخورم؟ چی نخورم؟ چیکار باید بکنم؟ خورد خوراکم 

خلاصه میشه همه چیو بهم بگین راهنماییم کنید ؟ مرسی 

عزیزم لطفا برام دعا بکن

خداجونم ممنونم معجزت دیدم 🥲🥲‌‌.                                 امامای مهربونم ممنونتم ک دعای من گناه کار براورده کردین🥲🥲 لطفا مواظب نی نی و مامان باباشم باشین تا بسلامتی دل خوش بیاد بغلمون خداجونم شکرت میدونم مواظبی خودت دادی انشالله قسمت همه منتظرا 

برو شبکه بهداشت همه چیو بهت میگه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکت باشه 

از بازار برنامه فرزند صالح رو دانلود کن طبق اون رعایت کن 

عالیه 

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2738

من چیزی که میدونم اینه بعد یه دوره پریودی 10 روز گذشت قلب بچه تشکیل میشه و اونوقت باید برین تحت نظر پزشک و پرونده تشکیل بدین که از اول بارداری تا زایمان تحت نظر دکتر باشین 

و خود ماما هربار که معاینه میرین وزن میگیره هرسوالی دارین ازش بپرسین

و جگر و زعفرون هم خوب نیست واستون اصلا 

رابطه هم دکتر بپرسین که با توجه به شرایطتون میتونید داشته باشید یا نه چون برای هرکس متفاوته 

و آب زیاد مصرف کنین چایی کمرنگ بخورین و میوه جات و آجیل حتما بخورین همه چیز به اندازه وعده های غذاییتون رو تقسیم بندی کنید مثلا ناهارتون رو تو 2 وعده بخورین شامم همینطور. یجا سنگین نخورین کم کم و چندین وعده 

این برنامه رو دانلود کن و طبق همین انجام بده 

واس ماهای بارداریت نوشته چ چیزی بخوری و چ دعایی و قرانی بخونی 

و واسه رابطه باهمسرت حتما حتما شهادت ائمه رو رعایت کنی 

میتونی بیا خصوصی تا واست توضیح بدم

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

از هرکس بهت استرس میده ناراحتت میکنه رو مخت میره دوری کن رابطه رو سعی کن مراقبت شده و ده روزی یک بار انجام بدی تا وضعیت جفتت مشخص شه..خورد خوراک هم زعفرون و اناناس و جیگر اصلا نخور باعث سقط میشن دمنوش های گرمی و مقدار زیاد زرشک اینارو نخور..سعی کن بیخودی گریه نکنی هرچند سخته خود من دیشب یک ساعت و نیم از دست خانواده شوهر گریه کردم روحیت حساس میشن حرفا میرن رو مخت چیز سنگین بلند نکن کار سنگین انجام نده در حد کارای معمول خونه

بازم تاکید میکنم از ادمایی که ناراحتت میکنن دوری کن 

سعی کن از این دوره بیشترین لذتو ببری قراره کلی حس جدید وباحال تجربه کنی

عزیزم فعلا رابطه نداشته باشی بهتره بزار بچه جاش محکم بشه بعد.غذاهای سالم بخور شیرینی جات و فست فود وغذاهای کنسروی نخور یا خیییلی کم بخور مثلا اگه هوس کردی یکم بخور بیشتر لبنیات و مغزیجات و سبزیجات بخور نون و برنج و ماکارونی کلا کربوهیدرات هارو افراطی نخور معمولی مصرف کن. میوه هر روز بخور شیرم هر روز بخور مغزیجاتم بخور.

2706