2737
2739
عنوان

درد گوش گلو فک

40 بازدید | 3 پست

دوستان کامل تعریف میکنم که اگه کسی مثل من بوده کمکم کنه از نگرانی و بیماری خسته شدم حدودا چهار ماهه پیش ی شوک عاطفی اتفاق افتاد برام بعد چند روز ی درد گنگی توی گلوم حس کردم و دو روز بعدش حس گیر کردن چیزی توی گلوم داشتم هر دکتری رفتم سونو گردن تیروئید آز تیروئید دادم بعضی دکترا گفتن رفلاکس معدس بعضی ام گفتن عصبیه بعد کم کم فکم درد گرفتو گوشم که ی گوش و حلق گفت مفصل tMJ  مشکل داره بعدش هی دست میزدم دهنمو توی نرم کام ی چی مث دونه عدس ک استخونی و سفته در اومد الانم راه گلوم دون دون زده دارم دیونه میشم میترسم خیلی میترسم  کمک کنید لطفاااااا صبحو شبم شده جوشو غصه💔💔💔

مامانم ۲هفته ست درگیر

اولش چون کیسه صفرا نداشت زرداب طبق معمول بالا اورد. از فرداش گوش درد شدید گرفت بعدش گفت راهدگلوم بسته شده و چیزی ازش پایین نمیره. صداشم ک نگم  

الان قرارهد۱۹ اردیبهشت اندروسکوپی کنن. احتمال دادن از معده اش باشه

بنده خدادشده ی پوست و ی استخون

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله خدا کمکشون کنه و تنشون سالم باشه

ان شالله. همچنین شما عزیزم

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
2731