2737
2739
بهش نذاشتن به چیز دیگه ای فکر کنه 

خب پس غصه نخور اونم چندسال دیگه حال الان تورو داره.بدترین چیز اینه که بری سرکاری که بهش هیچ علاقه ای نداری....اون در آینده خوشحال نیس...پدرت مادرت با این کارشون اشتباه بزرگی کردن الان شما افسرده ای...در آینده برادرت

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
من دارم می میرم  اینقدر غصه دارممممم  من توجه حمایت همه چیز از دست دادم  اون قدر ک ...

ببین یه شعری بود قبلنا تو کتاب درسیمون بود خیلی دوسش دارم اصلا سالهاست به دلم نشسته میگه 

چنان سعی کن کز تو ماند چو شیر 

چوباشی چو روبه به وامانده سیر

بخودت بیا تو بهترین فرصت رو برای مستقل شدن داری برای محکم شدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اخرش خودکشی می کنم  له شده عزت نفسم ایندم حال خوبم  افسردگی شدید گرفتم  فرض کن ...

وقتی انقدر سست عنصری خب به حرفشون باش هرچی اونا گفتن انجام بده 

ولی اگر قوی هستی اونکه فکر میکنی توش موفق میشی دوست داری انتخاب کن به کسی کاری نداشته باش سعی کن موفق بشی تا اول حال خودت خوب بشه بعد اونا با دیدن موفقیت تو به اشتباهشون پی ببرن

من اخرش خودکشی می کنم  له شده عزت نفسم ایندم حال خوبم  افسردگی شدید گرفتم  فرض کن ...

درصداش که خیلی کمه.

حالا ایشالا که قبول بشه.

خانم چقدر زود خودتو باختی. مردم پسرای الاف و بیکارشونو به دخترای مهندسشون ترجیح میدن.

تمرکزت موفقیت خودت باشه و وقتتو حروم اشتباهات خانوادت نکن

2728
درصداش که خیلی کمه. حالا ایشالا که قبول بشه. خانم چقدر زود خودتو باختی. مردم پسرای الاف و بیکارشون ...

درصداش کم نیست 

از این درصدا کمتر پزشکی قبول شدن 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 
تیزهوشان  بوده داداشت

نه

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 
2740

سلام عشقم 

این چند روز نزدیک کنکور تاپیکات زیاد به چشمم خورد 

عزیزم تو دختر موفقی هستی ، شرایط تو خاص نیست خیلی از خانواده های ایرانی متاسفانه اینطورن 

نسبت به داداشت احساس بدی نداشته باش اونم مثل تو توی یه خانواده سمیه 

این رفتار پدر و مادرت و اقوام باعث پیشرفت برادرت نخواهد شد و بهش ضربه میزنه 

حاج قاسم میگه : فرصتی که در تهدید هاست در خود فرصت ها نیست 

اگه میتونی انتقالی بگیر برو شهر دیگه 

برو باشگاه ، برو استخر ، یه هنر یاد بگیر ، و محکم درس بخون تا برای فوق لیسانس بری تهران (البته نمیدونم الان تهرانی یا ن) 

از الان تا چند ماه بعد نتایج اوضاع خونتون همینه پس ارامش خودتو حفظ کن و خودتو مشغول نگه دار که آسیب نبینی 

درباره تاپیک خواستگارتم به مادرت بگو بدون گفتن به من رد نکنید که مشابه اون بعدا دوباره تکرار نشه

دوست دارم 

موفق باشی❤❤❤❤❤

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤

وا

به خودت وانتخابت شک داری.

برای همین اینطورباهات برخورد میکنن، حتمامیشناسنت که نمیتونی تصمیم درست بگیری

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

طبیعیه منم دوتا داداشم پزشکی و دندون تهران میخونن 

من ک دیشب گند زدم کنکورمو جز سرکوفت هیچی نسیبم نشده

همش هی گفتن غذاهایی ک بهتون دادبم والا یکی بوده والا ی تربیتید 

ک دیگ داداش کوچیکم عصبی شد گفت بابا هرکی ی توانی داره این علاقش مث ما درس نیس

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
برادرت هیچی نمیگه؟ ولی کار احمقانه ایه که ماشین بفروشن😑 آخ از این جماعت پسر دوست

حالا شانس ما خانواده شوهرم دختر دوستن 

نوه هم فقط دختر بچه های من هردوش پسرن 

بعد خانواده خودم فقط پسر دوستن چون داشمو دوست دارن به طبع بچه ی اونم بیشتر از همه دوست دارن 

2706