2737
2734
عنوان

باردارم میشه اطلاعات بدین بهم که چبکار باید بکنم چیکار نباید

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 78 پست
اخه برنج نخوریم چی؟ برنج همیشه هست  مرسی از راهنناییت عزیزم

نه عزیزم بخور من خودمم میخورم ولی میگم مثلا زیاااد نخور دوسه بشقاب منظورمه اخه چاقی الکی میاره بیشترچیزای مقوی بخور

مرسی عزیزم خدا حفظش کنه بچه اتون منم میوه همو فعلا سیب زیاد میخورم و کمی پرتقال غذام خونگیه کلا بعد ...

ب سیب سوره یوسف ع یا سوره محمد بخون فوت کن بخور

هروز غذایی ک درس میکنی رو نذر یکی از ائمه کن بخورید 

همیشه ذکر بگو 

قران بخون 

انرژی مثبت ب خودت بده فکرای خوب بکن 

سوره انبیا بخون 

سوره انسان یا دهر بخون

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

علائم چیا داشتی میگی؟

راستش هیچی فقط ۱۳و۱۴ روز از پریودم گذشت سینه هام ب شدت سفت شده بود از دیروز حالت تهوع گرفتم ک همو دیروزم بی بی زدم‌مثبت شد 

من ماهای قبل بیشتر حالت تهوع میگرفتم تا این ماه ۲ هفته بعد تایم مریودی حالت تهوع ام شروع شد

مرسی عزیزم خدا حفظش کنه بچه اتون منم میوه همو فعلا سیب زیاد میخورم و کمی پرتقال غذام خونگیه کلا بعد ...

سیب خیلی خوبه هرروز بخور.پرتقال هم خیلی خوبه.کلا میوه جات خوبه.غذای خونگی هم عالیه.من تو بارداری حتی یکبار هم فست فودبیرون نخوردم.اگه دلم میخواست خونه درست میکردم.تو دوران بارداری خیلی مراعات کردم

خدایا بی نهایت شکرت
2731
یعنی همین ریحانه بهشتیه؟

بله شبیه همونه و فرقی نداره 

عالیه

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
خوشبحالت من اصلا از سیب خوشم نمیاد🤦‍♀️🤦‍♀️ الان ویارت چیه 

اول بوش کن بعد بخور ببین خیلی خوبه هم یه میان وعدس هم سرشاراز ویتامینه

2740
بله شبیه همونه و فرقی نداره  عالیه

خوب پس من کتابشو دارم طبق همون دارم عمل میکنم

البته اوایل حالم خیلی بود بیخیال شدم دوباره سفت چسبیدم🤣🤣

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍
اول بوش کن بعد بخور ببین خیلی خوبه هم یه میان وعدس هم سرشاراز ویتامینه

من از اولم علاقه ای به سیب نداشتم 

الانم بعد چند وقت میارم با زور میخورم

هیچی فقط گشنمه هی میگم بخورم میرمم بخورم نمیتونم بخورم همه اش از دیروزم همینجور بیخودی حالت تهوع دار ...

یه چای نبات بخور

ویار کلا از سردیه )طبعش سرده

چیزای ک طبعش گرمه بخور 

موزی یا یکی دوتا گردو

سبزی و کاهو  اسفناج زیاد بخور 

شیر باعسل

شیره انگور بخر شربت درس کن بخور یا صبحانه با ارده بخور

تخم شربتی بخر تو شربتات بریز بخور کلسیمش صدبرابر شی و لبنیاته

من امتحان کردم

هیچی فقط گشنمه هی میگم بخورم میرمم بخورم نمیتونم بخورم همه اش از دیروزم همینجور بیخودی حالت تهوع دار ...

منکه از ماه اول قبل اینکه بدونم به شدت اشتهام کم شد

اصلا میل به هیچی نداشتم

یه چای نبات بخور ویار کلا از سردیه )طبعش سرده چیزای ک طبعش گرمه بخور  موزی یا یکی دوتا گردو ...

وای من اصلا نمیتونم شیرینیجات بخورم یعنی بخورم و تا دو روز حالت تهوع شدید بگیرم یکیه

حالا ترشی بخورم حالم جا میاد

خوب پس من کتابشو دارم طبق همون دارم عمل میکنم البته اوایل حالم خیلی بود بیخیال شدم دوباره سفت چسبید ...

عالیه 

طبق همون دستورا رعایت کن اونوقت ک بچت دنیابیاد ایشالله میفهمی ک چقد تاثیر داشته 

زباد سوره والعصر بخون دستتوبزار رو شکمت بخون 

من روز ۰ندین بار میخوندم 

باورت نمیشه انقد پسرم و دخترم صبور و ارامون ک نگو

ولس پسر برزگم برعکس این دوتا جوشیه 

هرروز غذاهاتو ب نیت نذری درس کن 

مثلا یه سوره یا صلوات یا ذکر بخون فوت کن ب قابلمه ینی اون غذا تاهروقتی ک بخوری ثواب  ب کل خانوادت میرسه

تخم شربتی با اب یا شربت یا ابمیوه مخلوط کن بخور ک کلسیم بدنت کم نشه

جنسیت جنینت مشخص نشده؟؟؟

2706