2733
2734
عنوان

دیشششششششششششب

17895 بازدید | 63 پست
دیشب شبکه بی بی سی مستند سعید حنائی (قاتل زنجیره ای زنان خیابانی ) رو نشون میداد کیا دیدن ؟؟ خیلی باحال بوود چقدر ریلکس و آروم بوود دوستان مشهدی کسی این قضیه رو یادش هست؟؟؟
!53v45 (رمز گاوصندوقمه) ادرس بدم ؟
سعید حنایی - قانل زنان خیابانی در مشهد به گزارش سرویس اجتماعی انتخاب ؛ سعید حنایی یکی از قاتلان زنجیره‌ای ایران بود که در شهر مشهد به انجام قتل‌ زنان خیابانی می‌پرداخت. وی طی مرداد ۷۹ تا مرداد۸۰ به ۱۶ فقره قتل دست زد که به قرار زیر است: ۷ مرداد ۱۳۷۹، افسانه کریمپور زنی ۳۰ ساله که دختری ۹ ساله نیز داشت، ناپدید شد. ۱۰ مرداد، زنی به نام لیلا آشفته در حالی که خفه شده بود، در زیر بوته‌زارهای گوجه فرنگی در حوالی جاده خین‌عرب مشهد پیدا شد. ۱۱ مرداد ۷۹، در محله سجادشهر مشهد، جسد زنی به نام فریبا رحیم پور در یک گونی زرد رنگ کشف شد. او هم خفه شده بود. ۳ دی ۷۹، کمی بالاتر از شرکت ایران خودرو مشهد، چادری مشکی که جسد زنی در آن پیچیده شده بود، کشف گردید. این زن معصومه نام داشت. ۱۶ بهمن ۷۹، باز هم در روبه‌روی ایران خودرو، جسد زنی پیچیده در چادر کشف شد. نام این زن، سارا رحمانی ۲۷ ساله بود. ۲۹ بهمن ۷۹، جسد زنی ۴۵ ساله به نام اعظم عبدی، در حالی که خفه شده بود در حوالی جاده خین‌عرب کشف شد. خانواده اعظم عبدی حتی توان پرداخت هزینه کفن و دفن او را هم نداشتند. ۱۹ اسفند ۷۹، جسد زن ۵۰ ساله‌ای به نام سکینه کیهان زاده در شمال شرقی مشهد کشف شد. جسد این زن نیز در چادری سیاه پیچیده شده بود. ۲۳ اسفند ۷۹، جسد زن دیگری به نام خدیجه کامل قصری که با روسری خفه شده بود، در روستای دوست‌آباد حوالی مشهد کشف شد. ۱۲ فروردین ۱۳۸۰، در حاشیه جاده قوچان‌_مشهد، در جوار میدان شهید فهمیده و جاده خین‌عرب، جنازه زنی پیچیده در چادر مشکی کشف شد. این زن مرضیه سعادتیان ۳۵ ساله و مجرد بود ۱۴ فروردین ۸۰، جسد مریم، ۳۵ ساله در حالی که خفه شده و در چادری پیچیده شده بود، کشف گردید. ۱۵ فروردین ۸۰، جسد طوبی جشن آبادی، ۳۵ ساله و مجرد، در چادری پیچیده شده بود، کشف شد. ۲۴ فروردین ۸۰، عذرا حاجی زاده ۳۱ ساله خفه شده بود. جسد در خیابان خیام شمالی مشهد کشف شد. ۳ تیر ۸۰، جسد مریم بیگی ۲۸ ساله در بلوار شهید موسوی مشهد و اجساد شیوا و زهرا نیز در نقاطی در همان نزدیکی کشف شد. هر سه آن‌ها خفه شده بودند. ۱۱ تیر ۸۰، جسد لیلا، ۲۰ ساله که خفه شده بود در مشهد پیدا شد. ۲۴ تیر ۸۰، جسد محبوبه الهی ۱۸ ساله در جاده قدیم قوچان کشف شد. مرداد۸۰، زهرا صدخسروی ۳۳ ساله آخرین قربانی بود که رسانه‌ها قاتل این زنان را «قاتل عنکبوتی» نامیدند. حکم اعدام عامل قتلهای عنکبوتی به جرم قتل ۱۶ زن در شهر مشهد سحرگاه ۲۸ فروردین ۱۳۸۱ با حضور مقامات قضایی، اولیای دم و مأموران نیروی انتظامی در محوطه زندان مرکزی مشهد اجرا شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخخ کارخوبی انجام داده؟!چقدریلکس حالا قصدش چی بوده ازکشتن اینا؟
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
چرا ؟؟زنهای بد بودند ؟؟
تخمک های گلم همه تون را دوست دارم ..ولی خدائیش جون عمه تون یکی تون این ماه خانمی کنه و من را مامان یک گل پسر کنه ...(برگرفته از کتاب صحبتهای محرمانه من و تخمک هایم )
2738
میخواسته نسلشون رو نابود کنه همه زنهائی که پول میگرفتن و اون کار رو انجام میدادن شناسائی میکرده زن و بچه اش رو میبرده خونه باباش زن رو میوورده خونه و خفشون میکرده ادعا هم کرده که با هیچکدومشون کاری نکرده
پس طرف نیتش خیر بوده
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
میخواسته دنیا رو از وجود زنهای به قول خودش خرابکار پاک کنه ولی مردا همینجوری بشینن وبهش بگن آفرین آخه بی شرف تو چه میدونی که کی خرابه وچرا خرابه پس تکلیف مرد خرابی که فقط وفقط برای ارضای هوسش اینکارو میکنه چی میشه
دلارام جون از یکی از بچه ها که مامانش جز یکی از مقتولین بوده راجع به زندگیشون پرسیدن گفت که پدر نداشتیم .. هممون کار میکردیم مامان هم خیلی تلاش میکرد واسمون من اصلا نمیفهمیدم که این کار رو میکنه و الان هیچکس رو نداریم و پیش خاله ام هستیم
2706