2733
2734

همسرموازدست دادم بادوتابچه کوچیک بدون حامی موندم بصورت شرکتی توی یک اداره مشغول بکارشدم شرایطم خیلی سخته حقوق پایین دوتابچه کوچیک دارم کم میارم، یک خونه نیمه ساخت توی اداره هست درخواست کردم بدن بهم موافقت کردن امامیگن خودت بسازش من هیچی ندارم شوهرمم هیچی نذاشته برامون، توروخدااگرخیری میشناسیددرحد50میلیون بتونه کمک کنه معرفی کنیدبیایدازنزدیک ببینه، به خداوندی خداازناچاری اینجاپیام گذاشتم، بلوچستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به خدا نمیشناسم برو کمیته برو بهزیستی شاید اونجا ها کمک کنن

ای خواهرخودم کارمندشرکتی بهزیستی هستم7تومن حقوقم 2تومن کرایه خونه میدم دوتومن هزینه رفت وآمدمون، 500مهدبچه هابخدادارم کم میارم

2738
خیلی خسته شدم روح وروانم بهم ریخته برام دعاکن

من کلی لباس دارم که تا حالا همیشه واقعا چون خجالت میکشیدم مینداختم تو اشغالی و به کسی نمیدادم .چون فک میکردم کسی شاید نپوشه.الان که پیاماتو خوندم خیلی ناراحت شدم لباسای منم همشون هم پسرونس و هم تقریبا تازه .کاش نزدیکم بودی برات میاوردمشون و خودمم کلی لباس دارم سایزم٣٨ تا ٤٠.من رشت هستم و گرنه همرو برات میاوردم 

اینجااعتمادنمیکنن بریدخیریه شهرتون همچنین خیرا پیش امام جمعه  فرماندارکمکتون میکنن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید