2737
2734
عنوان

با خاستگاری ک تو مرحله آشنایی بودم این کارو باهام کرد 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2013 بازدید | 85 پست
عزیزم بنظر من از خواستگار انتظار بالایی داری ‌.

خب آخه تقریبا اوکی هستیم و ۹۰ درصد ازدواج کنیم

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
زنجان  سیز هارا؟

من تهرانم عزیزیم

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که میگی تو مرحله آشنایی هستی اگر متوجه بشید بدرد هم نمیخورید آیا کادو خوبی که گرفته پسش میدید یا ...

باید پس بدم؟

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
2731

اره منم بودم ناراحت میشدم

بحث اینجاست ک طرف اگه همون دویست تومن رو ی شال یا حالا هرچیز دیگ ای می‌گرفت بهتر بوذ تا ایرپادی ک اشغالشو دویست تومن میدن 

من حس میکنم  طرف شمارو احمق فرض کرده و گفته بزار فکر کنه من چه قدر زیاد براش هدیه بردم و اون دختره نمیفهمه

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
خب آخه تقریبا اوکی هستیم و ۹۰ درصد ازدواج کنیم

شرایطتون اوکیه

از لحاظ رفتاری که کامل همدیگه رو نمی شناسید

اصلا اون میدونه تو چی دوست داری

یا تو میدونی ؟

اگه شناخت داشتید یه ذره هم از  هدیه ای که میگیری ناراحت نبودی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
حاجی نزدیک 1 تومن خرج کرده  میگی ناراحت بشم یا ن؟

کجا یه تومن 

شومیز فک کنم ۳۰۰ ایرپاد هم ۲۰۰ گل هم در حد ۱۰۰ بود

2740

ذول اینکه خواستگاره و شوهرت هنوز نشه اونم تو مرحله آشنایی همین که یادش بوده به یادت بوده خیلی با ارزشه

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع

همین که به یادت بوده کافیه 

بیخودی ناراحتی درست نکن

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.
عزیزم اولا که مرحله اشنایی هستید. یه شاخه گل هم کافی بوده.  قبول کنید گرونیه.  همینکه خد ...

آر شاید توقع من بالاست 

آخه من جنس ارزون استفاده نمیکنم هیچوقت 

الان این ایرپاد بعد ۵ دیقه قطع میشه 

صداشم ک نمیتونم بلند کنم انگار اصلا ایرپاد نزاشتم بخاطر همون ناراحت شدم

راستش شاید حق داری عزیزم چون جنس بد خرابه البته سعی کن با سیاست خورد خورد توجهش به خودت جلب کنی البته یه راه سریع هست زندگی ملت دیگران بزن تو سرش اینقدر بزن تو سرش تا یه تکونی بخوره مردک ایش اینقدر  بدم میاد از این آشغال هایی که کل دوستاشون رفتن به همه جا رسیدن این آقا نه خودش پیشرفت کرده نخ گذاشته تو پیشرفت کنی آفرین به هرکی عین منه

یکم سطح انتظارت از خواستگار و تو مرحله آشنایی زیاد نیست؟ 

بقول معروف نه به دارِ نه به بارِ، خب اونم خواسته بگه به یاد شما بوده ولی یکم محتاط تر خرج کرده چون هنوز رابطه رسمی و نهائی نشده

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2706