2733
2734
عنوان

با خاستگاری ک تو مرحله آشنایی بودم این کارو باهام کرد 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2013 بازدید | 85 پست
هدیه ارزش معنوی داره ن مادی

حس میکنم بی ارزش دانسته منو با این قیمتی که ایرپاد گرفته

اگه شال میگرف ۲۰۰ تومنی برام مهم نبود ولی ایرپاد سقف قیمت تا ۶ تومن هس 

میتونس حداقل یه تومنی بگیره یا ۵۰۰

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله کاملا حق دارید ناراحت بشید.. باید یه سرویس طلا میگرفت به جای ایرپاد.  و حداقل ده تا سکه ط ...

مسخره میکنی 😂😂

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
2728

شما که میگی تو مرحله آشنایی هستی اگر متوجه بشید بدرد هم نمیخورید آیا کادو خوبی که گرفته پسش میدید یا خیر . با توجه به اینکه در مرحله آشنایی هستید دستش درد نکنه که بیادتان بوده

ببین فرق میکنه کسی ۲۰۰ تومن داشته باشه ، همه شو برات خرج کنه ، تا کسی که ۱۰۰ میلیون داشته باشه ولی ۱ ...

خب اینم میخاد یه کار راه بندازه و داشتنشو مطمئنم داره

شاید بخاطر همون کاره اینجوری خرج کرده

ولی داشتنشو داشت

2740
مسخره میکنی 😂😂

عزیزم اولا که مرحله اشنایی هستید. یه شاخه گل هم کافی بوده. 

قبول کنید گرونیه. 

همینکه خدا براتون خاسته بختتون بازِ همینو قدر بدونید و کلی خوش بگذرونید. 

اگه از الان بخای روی فرعیات زندگی حساس باشی یهو به خودت میایی که پیر شدی و هیچی از خوشی زندگی ندیدی...

از این به بعد هر کاری برات کرد شیرین باش و تشکر کن. 

بزار زندگی برای جفتتون قشنگ باشه. 

قیمت دقیقشو از کجا میدونی 😂

برند ومدلشو سرچ کنی صد تا سایت میاره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706