2733
2734
فردا باید برم بیمارستان بهم امپول بزنن تا بچه از بین بره هیچ وقت فکر نمیکردم اینجوری بشه تازه دیروز رفته بودم لباس حاملگی گرفتم.
برای شفای خواهرم خواهشمندم صلوات بفرستید.
آخی . عزیزم . خیلی ناراحت شدم. فکر کنم یکی از تخمدانهاتم خارج کنن.
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه خانمه رو میشناسم بارداریش خارج از رحم بود. تخمدانشو خارج کردن.
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷
عزیزمممممممم خیلی ناراحت شدم ایشالا بزودی مامان میشی دوباره
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
ان شاالله یه بچه مثل عکس کاربریت خدا بهت میده. سلامتی خودت مهمتره.
دوست منم همینجوری شد ولی نه تخمدانو خارج کردن نه لولشو فقط دارو دادن چون ممکن بود لوله چسبندگی پیدا کنه یعد چند ماه هم دوباره باردار شد الانم خدارو هزار بار شکر پسرش 9 ماهشه و خسلی هم وروجکه گلم ایشاللهراز ماه بعد دوباره اقدام میکنی توکل کن به خدا عزیزم
خدایا کمکم کن
2706