2733
2739
عنوان

خدایا چره این وقت صب باید من ببینم 🥸

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 36 پست
فقط عکس😂😂

عکسم گرفتم ولی مشخص نیست. 🤣 البته منو نکشید فیلم گرفتم 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط خدا کنه بچه کنکوری نباشه 

الهی امین..،ینی واقعا توماشبن باوقاحت کامل ؟،یاحالا بوسه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
الهی امین..،ینی واقعا توماشبن باوقاحت کامل ؟،یاحالا بوسه

عکسش گزاشتم 

کار بد دیگه روم نمیشه بگم همون کار 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت
2728
ببین. 

من جای توباشم اطلاعات با پلیس اطلاع میدم اینجور انگل ها جمع بشن..یک عده ازادی رو جور دگ تعبیر کردن وخط قرمزی نزاشتن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
عکسش گزاشتم  کار بد دیگه روم نمیشه بگم همون کار

گزارش بده عنترارو

2740
وا چه ربطی داره؟؟؟😂😂

اخه بوسه نبود 

ولی بجه دبیرستانی نبودن چون خانونه فکر کنم راننده بود فکر کنم نمیدونم چطور بود جاشون 

من جای توباشم اطلاعات با پلیس اطلاع میدم اینجور انگل ها جمع بشن..یک عده ازادی رو جور دگ تعبیر کردن و ...

رفتن دیگه. پلاک که ندیدم فقط رنگ ماشین.  

رفتن دیگه. پلاک که ندیدم فقط رنگ ماشین.  

برن گمشن من ازاول فک کردم درحد ی بغل هرچند اونم بد

2706