2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بیوانفورماتیکم دانشگاه تهران شدیدا دنبال کار آخرای درسم هست ورودی 87 بودم مقاله مو یه ساله فرستادم 6ماه کشید ریوایز بخوره از ریوایزش هم 6 ماه گذشته جواب ندادن مقاله دومم نوشتم منتظرم استادم بخونه بفرستم بعد انشاله دفاع کنم
Lilypie Fourth Birthday tickers
2738
چهههههههههههههه خوبببببببببب من همین الان ادش کردم
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
منم ترم یکیم 32 سالمه نی نی هم ندارم
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
تاژیکتو به علاقمندی هام اضافه کردم
2706