2737
2739
سوگندجان خیلی متاسف شدم بخاطر این اتفاقاتی که برات افتاده خودت شخصا برو با مراجع مختلف صحبت کن، مسوول آموزش، مدیرگروه یعنی چی؟ خودشون بات تماس گرفتن که بیا دوره شبانه و پول بده.... حالا به این راحتی میان اشتباه کردیم
هر آنکس که بر خدا توکل کند، خداوند او را کفایت می کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوگند جان من دلم روشنه ولی خیلی پیگیر باش من برات دعا می کنم عزیزم
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
2728
نارسیس جون و نینی جون از همدردیتون ممنونم دوستای خوبم. دارم از طریق همه مراجع از جمله مجلس، وزارت علوم، رییس دانشگاه و غیره مسئله رو پیگیری میکنم. توکل به خدا. برام خیلی دعا کنید...
با مردی ازدواج کنید که بتونه شما رو بخندونه. مرد بد اخلاق پیرتون میکنه.
سوگند طلبکار باش همیشه برو پیش رییس دانشگاه بگو اگه ثبت نام من غیر قانونی بود شما که مدارک رو دیدین چرا منو ثبت نام کردین ؟ چند سال از عمر منو حروم کردین ...بخاطر پول بوده ....؟ خلاصه بهشون بگو من شکایت میکنم
عزیز دلم صدای قلب کوچیکت رو شنیدم ...عزیزم بدون مامان عاشقته...پسر من این هفته متولد میشه خدایا کمکش کن صحیح و سالم پا به این دنیا بزاره.
پاریس جون طلبکارانه باهاشون صحبت کردم و گفتم ازتون شکایت میکنم گفتن برو شکایت کن!! اطرافیانم میگن اینا آخرش میخوان بگن فلان قدر بده تا مشکلتو حل کنیم.پول میخوان.
با مردی ازدواج کنید که بتونه شما رو بخندونه. مرد بد اخلاق پیرتون میکنه.
2740