2733
2734

میخوام ببینم اونم کم خونی تالاسمی داره یا ن؟ چون با ازمایش قبل ازدواج مشخص میشه ما هم معلوم نیس کی عقد کنیم

اگه دوطرف اینجور باشن بچه ناقص میشه🥲 اونوقت نمیشه ازدواج کنیم

بگم تازه رفتم آزمایش خون دادم؟؟ بحثشو بندازم وسط بهش بگم؟ یا یه جور دیگه؟

خانوم آقا سیام😺💕میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مینوری یا ماژور؟

ماژور که توی ظاهرشم پیدا میشه. حتما مینوره

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

راحت بگو

بگو من مینور هستم. اگر شما مینور نباشید هیچ مشکلی وجود نداره. میتونید برید با پزشک هم مشورت کنید

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
راحت بگو بگو من مینور هستم. اگر شما مینور نباشید هیچ مشکلی وجود نداره. میتونید برید با پزشک هم مشور ...

حس میکنم فک میکنه ناقصی چیزی هستم😅

2740

تالاسمی مینور باشه مشکلی نیس که روخودت عیب نذار اگه اون مشکل داشته باشه آزمایشگاه میگه خونتون به هم نمیخوره بنطرم بگو ما خون مون به هرکسی نمیخوره بریم آز لدیم خیالم راحت شه به مشکل نخوریم

حس میکنم فک میکنه ناقصی چیزی هستم😅

اگه قراره توی این دوره زمونه این چیزا رو ندونه و با خودش چرت و پرت فکر کنه، بذار بره به سلامت!

مینور هیییچی نیست. 

تالاسمی مینور باشه مشکلی نیس که روخودت عیب نذار اگه اون مشکل داشته باشه آزمایشگاه میگه خونتون به هم ...

از کجا بفهمم مینوره یا ن؟

اگه بهم نخوره ک دیوانه میشم🥲

دوباره برو یه چکاپ بده اینطوری ک یادم نمیادو اینا نمیشه یه چکاپ بده بعد درمیون بزار

همین دو هفته پیش آزمایش دادم 

2706