2737
2734
عنوان

آخر به مادرم گفتم احساس سبکی میکنم

322 بازدید | 23 پست

پنج سال پیش رفته بودیم کربلا خانوادگی مادرم رفته بود برای خواهرم روسری خریده بود به نیت خوشبختیش بین منو خواهرم دو ساله قلبم شکست واقعا و با ناراحتی و هزار دعوا و منت برای منم چادر خرید.هنوزم یادم میاد گریه ام میگیره .بهش گفتم هرچند که جواب درستی بهم نداد ولی احساس سبکی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پنجاه تومن داشتم اونا رو برام جهاز نمیخریدم داشتم یکم خرده ریز می‌خریدم پنجاه تومن رو میخواستم ی دمپایی مردونه بخرم ی زنونه خیلی پولم کم بود کلی باید می‌گشتم 

ی زنونه پیدا کردم ۲۵ تومن گفت باید برا منم بخری هر چی گفتم مامان پول ندارم عوض اینکه ی پولی بدی جهاز بخرم هست ؟قهز کرد گریه کرد منم مجبورا رفتم خریدم ک دم عروسی قهر نکنه 

2740
کاش منم یه روز بتونم ،اون همه بی حرمتیا، تبعیض و... رو بگم همش شوهرم سرکوفت میزنه میگه تو زبون نداری ...

منم نمیتونم حرف بزنم

خیلی مشکل بزرگیه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
اره

خوب عزیزم ناراحتی نداره که ،مامانت برای اینکه خواهرت یه شوهر خوب کنه و زندگی خوب داشته باشه واسش خریده ،برای این واسه تو نخرید ،چون تو از نطر اون کوچیکی ،اگه تو بزرگتر بودی واسه تو نیگرفت ،منم یه مادرم بین دخترام ،دختر اول و دومم ۳ ساله،برای اولی دارم تکه های جهیزیه میگیرم و همیشه هم برای اولی دعا میکنم و به نیتش وسیله میخرم ،چون دومیه الان از نطر من کوچیکه ،مادر که شدی میفهمی 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب عزیزم ناراحتی نداره که ،مامانت برای اینکه خواهرت یه شوهر خوب کنه و زندگی خوب داشته باشه واسش خری ...

نه گلم منم کوچیک نمیدید کلا منو اضافه میددید حتی خواهرم فرستاد گواهی نامه گرفت منو نزاشت .تازه منم یکسال بعد از خواهرم به زور عروس کرد کاشکی منو کوچیک میدید

منم نمیتونم حرف بزنم خیلی مشکل بزرگیه

ببین من دختر بزرگم. یه داداش دارم ۳سال کوچیکتره،ازم. ازدواج کرده بهش پول داد خونه بخره و عروسی بگیره. طلا فروخت که ماشین بخره. عیدی هایی،که به عروسمون هرسال میده از من بیشتره. خیییییلی احترام اونا رو داره عکس داداش و عروسمون،بک گراند گوشیشه، بعد یه قرون کمک ما نکرد که خونه بسازیم،با بدبختی خونه رو ساختیم، چند سال ماشین نداشتیم و...

حالا شوهرم این تبعیض ها رو دیده و سرکوفت میزنه. خداییش،شوهرم از دادلشم، بیشتر کمک مادرم می‌کنه تعمیرات و خرید و...

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱
2706