2733
2739
رابطه نامشروع دختر با مرد پولدار +نقشه دختر برای پول
رابطه نامشروع دختر جوان و مرد پولدار

ایران: دختری جوان که با طرح سناریوی ساختگی، مرد کارخانه‌دار را به دادگاه کشانده بود در اجرای نقشه‌اش ناکام ماند.

اوایل امسال دختر جوانی به نام �الناز� هراسان با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و از درگیری شدید خود و نامزدش و شکستن اسباب و اثاثیه خانه‌شان خبر داد. مأموران کلانتری تجریش هم پس از حضور در محل حادثه با آثار شکستگی و به‌هم ریختگی وسایل خانه روبه‌رو شدند. در حالی که شاکی مدعی بود نامزدش با تهدید و کتک‌کاری او را وادار به ارائه ۳ فقره چک به مبلغ ۴۰ میلیون تومان کرده است، پرونده در اختیار بازپرس شعبه دوم دادسرای الهیه قرار گرفت.

�الناز� ۳۰ ساله در شکایتش به بازپرس گفت: من و خسرو ۴ سال قبل نامزد شدیم. تا این که شب قبل، از رابطه پنهانی او با زن جوانی باخبر شده و تصمیم گرفتم هدایای نامزدم را پس بفرستم و از او جدا شوم. اما �خسرو� صبح امروز به خانه‌ام آمد و با هیاهو و تخریب اسباب و اثاثیه، مرا وادار به امضای سه فقره چک به مبلغ ۴۰ میلیون تومان کرد تا با این اهرم فشار، همواره از او تمکین کنم. بعد هم تهدیدم کرد در صورت شکایت، چک‌ها را به اجرا خواهد گذاشت.

با طرح این شکایت، بازپرس از شاکی خواست شاهدان خود را به دادسرا معرفی کند. اما به دنبال اظهارات متناقض مادر و خواهر دختر جوان و تحقیقات محلی، بازپرس دستور منع تعقیب متهم را صادر کرد و او را بی‌گناه شناخت. اما با اعتراض شاکی، پرونده برای رسیدگی روی میز قاضی شعبه ۱۰۵۴ دادگاه عمومی تهران قرار گرفت.

متهم پس از احضار به دادگاه در دفاع از خود گفت: صاحب چند کارخانه و شرکت هستم. مدتی قبل در جریان راه‌اندازی یکی از طرح‌های ساختمانی‌ام با �الناز� آشنا شدم. از آنجا که تفاوت سنی ما حدود ۳۰ سال بود فکر نمی‌کردم برایم دردسرساز شود. با این حال دختر جوان پس از برقراری رابطه صمیمانه مدام از من پول می‌گرفت. تاکنون هم مشاورم حدود ۴۰ میلیون تومان پول به حساب بانکی‌اش واریز کرده است. اما چندی قبل از من خواست ۴۰ میلیون تومان دیگر به او قرض بدهم که پذیرفتم در ازای ۳ فقره چک این مبلغ را بپردازم. اما وقتی موعد چک‌ها رسید، �الناز� با صحنه‌سازی سعی کرد وانمود کند که چک‌ها را تحت فشار و با زور و تهدید پرداخته است. حال آنکه آن روز من به همراه چندین تن دیگر برای بازدید از دو کارخانه به خارج از تهران رفته بودم و تعداد زیادی شاهد هم دارم. ضمن اینکه متن چک‌ها در کمال آرامش و بدون اضطراب و تشنج نوشته شده است. پس اگر در درگیری و با تهدید و استرس از او چک می‌گرفتم، به طور قطع سه فقره چک مدت‌دار با سررسیدهای مختلف و خوش‌خط و خوانا نمی‌گرفتم.

نکته قابل توجه دیگر اینکه همسایه‌های شاکی نیز صدای درگیری و مشاجره نشنیده‌اند. پس به خوبی روشن است او قصد اخاذی دارد. بدین ترتیب قاضی پرونده ادعاهای خانم مهندس را نپذیرفت و رأی به برائت مرد کارخانه‌دار صادر کرد.

هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت
به به مامان هیوا جان سلام عزیزم

خیلی خیلی خوش آمدی آره عزیزم خیلی ها عضو اینجا شدن اما دیگه نیومدن اما اشکالی نداره زور که نیست

اما خوشحالم که شما تونستی برگردی

مرسی عزیزم

مرسی مامان شاین عزیزم
Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید بچه ها دیشب سایت مشکل داشت نتونستن دعای امروز رو زودتر بذارم
Khatati.com
Img4Up

دعاى روز نوزدهم ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ وفّرْ فیهِ حَظّی من بَرَکاتِهِ وسَهّلْ سَبیلی الى خَیْراتِهِ ولا
تَحْرِمْنی قَبولَ حَسَناتِهِ یا هادیاً الى الحَقّ المُبین.

خدایا زیاد بگردان در آن بهره مرا از برکاتش وآسان کن راه مرا به سوى خیرهایش
ومحروم نکن ما را از پذیرفتن نیکىهایش اى راهنماى به سوى حـق آشکار .

Khatati.com
2731
آپلود سنتر نامحدود عکس و فایل پاتوق یو

آپلود سنتر نامحدود عکس و فایل پاتوق یوشب نوزدهم ماه رمضان شب ضربت خوردن حضرت علی (ع) بر

عموم مسلمانان خاصه شیعیان تسلیت باد. در شب قدر از روح بلند مولی علی (ع) برای درک فضیلت شب قدر استمداد می طللبیم.آپلود سنتر نامحدود عکس و فایل پاتوق یو

Khatati.com
2738

بلندترین برج جهان با 1000 متر ارتفاع در جده ساخته می شود !

از آنجا که در حال حاضر برج سازی آنهم از نوع بلندترین، افکار شیوخ و زمامداران عرب منطقه را به خود مشغول کرده، شاید دور از انتظار نباشد که عربستان سعودی هم بخواهد رکورد برج های دبی را بشکند و آسمان خراشی به مراتب مرتفع تر از دیگر برج های دنیا را بسازد. آسمان خراشی با ارتفاع یک کیلومتر که نام برج پادشاهی را بر آن نهاده اند.

دوستان طراحی این آسمان خراش بی نظیر را شرکت AS+GG در شیکاگو عهده دار است که این شرکت اعلام کرده برج پادشاهی که قرار است در شهر بندری جده در کرانه دریای سرخ واقع در عربستان سعودی ساخته شود و از بلندترین برج های جهان خواهد بود را در دست طراحی دارد. این برج با بیش از 1000 متر ارتفاع طراحی شده و مساحت ساخت و ساز آن در سطحی برابر با 530 هزار متر مربع را در برخواهد گرفت.

این برج چیزی حدود 172 متر بلندتر از برج خلیفه در دبی که در حال حاضر با ارتفاع 828 متر عنوان بلندترین ساختمان جهان را دارد خواهد بود و انتظار می رود هزینه ساخت این برج به بیش از 2 میلیارد دلار برسد. برج پادشاهی که قرار است ظرف پنج سال آینده ساخته شود آسمانخراشی است که میزبان یک هتل چهار فصل لوکس، آپارتمانهای مدرن، فضای اداری، چشم انداز پانورامیک و بالاترین رصدخانه جهان خواهد بود.

اما همانطور که شما دوستان پرشین استار اطلاع دارید؛ ایمیلی در رابطه با همین برج پادشاهی را حدودا 3 ماه پیش به گروه ارسال کردیم (لینک آرشیو) مبنی بر اینکه برج پادشاهی قرار است با 1600 متر ارتفاع یعنی دو برابر ارتفاع برج خلیفه دبی ساخته شود در حالیکه اکنون صحبت از 1000 متر است و مهم تر اینکه با یک طراحی متفاوت ! حالا باید دید که چه شده که در این مدت 600 متر از آن آب رفته ! آیا برج پادشاهی بالاخره با تصمیم جدید و طراحی مورد نظر فعلی ساخته خواهد شد یا باز هم شاهد کاهش ارتفاع یا تغییرات احتمالی دیگر آن خواهیم بود ...

Khatati.com

تا حالا میکروب دیدی؟؟؟

میکروب‌ها جانداران ریزی هستند که تقریبا در همه جا حضور دارند از کف اتاق تا درون هوا و آب از روی پوست و موهایمان تا درون بدن همه جانداران.

بطور کلی در طبیعت ? نمونه وجود دارد:

* تجزیه (فاسد) کننده‌های تدریجی(به انگلیسی: ‎degenerative Microorganisms)

* خنثی‌ها، سازشکارها، فرصت طلب‌ها (به انگلیسی: ‎neutral Microorganisms)

* سازنده‌ها با احیا کننده‌ها (به انگلیسی: ‎regenerative Microorganisms)

تاریخچه

ابن سینا دانشمند ایرانی سده‌های دهم و یازدهم میلادی به این موضوع پی برده بود که موجودات ریزی موجب بیماری می‌شوند. هرچند نمی‌توان به او، عنوان کاشف میکروب‌ها را نسبت داد و این کار توسط رابرت هوک انجام شد. هوک با میکروسکوپ ابتدایی‌اش به مشاهده آب برکه پرداخت و دریافت که موجودات ریزی در آن وجود دارد. از دیگر افراد مهم این زمینه می‌توان به رابرت کُخ اشاره کرد که باکتری بیماری سل را کشف نمود.

عکسهای زیر شکل میکروبها را در زیر میکروسکوپ نمایش می دهد:

Khatati.com

دختر 23ساله با چشمان جادویی و فوق العاده اش!!

Img4Up

در این مطلب با دختری آشنا می شوید که توانایی عجیب چشمانش، باعث حیرت پزشکان شده است. ناتاشا دختری اهل کشور روسیه است که 23سال سن دارد.
چشمان ناتاشا مانند اشعه ایکس عمل میکند در واقع او می‌تواند بدن افراد را تماشا کند!!

مادر ناتاشا می‌گوید دخترش زمانی که 6ماهه بود می توانست صحبت کند! و در سه سالگی الفبا را یاد گرفته بود.
مادرش ادامه می دهد زمانی که ناتاشا 10ساله شد، یک روز به او می‌گوید که در شکم مادرش چیزی شبیه شلنگ و دو لوبیای بزرگ میبیند! درحقیقت ناتاشا می توانست روده و کلیه های مادرش را ببیند!

دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....

حاضرید باهم یک چیز خارق‌العاده ببینیم؟!!

نقاشی بدن، صورت، گریم، خالکوبی، نقاشی دست و حتی حکاکی روی بدن را دیده یا شنیده بودید.
حالا در مورد این سبک نقاشی نظرتون چیه؟ ببینید...

Img4Up

اگر فکر می کنید نقاشی های معمولی هستند... در اشتباهید کمی بیشتر به عکس‌ها نگاه کنید.

اینها نقاشی خود انسان برروی چهره و لباس‌خودش است. جالبه اینطور نیست؟...

Img4Up

این نقاشی‌ها سیار هم هستند. این تابلوی نقاشی درست وسط مسافرین مترو ایستاده است.
میشه دست انداخت گردن این تابلو ها و با آنها عکس انداخت...البته اگه بهتون اجازه بدند.

Img4Up

این تابلو‌های نقاشی ‌می‌تونند در کنار تابلوی نقاشی خودشان در نمایشگاه بنشینند

Img4Up

Img4Up

فکر می کنید این نقاشی‌ها به اندازه نقاشی های وانگوگ، پیکاسو، گوگن، کمال الملک و... عمر کنند؟ و اینکه در کدام گالری یا موزه می‌توان این اثرهای هنری را برای آیندگان نگه داشت؟

دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
توضیح انواع بازاریابی با یک مثال جالب

در دانشگاه استنفورد، استاد در حال شرح دادن مفهموم بازاریابی به دانشجویان خود بود....

1) شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله میرین پیشش و می گین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" ، به این میگن بازاریابی مستقیم

2) شما در یک مهمانی به همراه دوستانتون ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله یکی از دوستاتون میره پیش دختره ، به شما اشاره می کنه و می گه : " اون پسر ثروتمندیه ، باهاش ازدواج کن" ، به این می گن تبلیغات

3) شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله میرین پیشش و شماره تلفنش رو می گیرین ، فردا باهاش تماس می گیرین و می گین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" ، به این میگن بازاریابی تلفنی

4) شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله کراواتتون رو مرتب می کنین و میرین پیشش ، اون رو به یک نوشیدنی دعوت می کنیین ، وقتی کیفش می افته براش از روی زمین بلند می کنین ، در آخر هم براش درب ماشین رو باز می کنین و اون رو به یک سواری کوتاه دعوت می کنین و میگین : " در هر حال ، من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج می کنی؟" ، به این میگن روابط عمومی

5) شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین که داره به سمت شما میاد و میگه : "شما پسر ثروتمندی هستی ، با من ازدواج می کنی؟" ، به این می گن شناسایی علامت تجاری شما توسط مشتری

6) شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله میرین پیشش و می گین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" ، بلافاصله اون هم یک سیلی جانانه نثار شما می کنه ، به این میگن پس زدگی توسط مشتری

7) شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، بلافاصله میرین پیشش و می گین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" و اون بلافاصله شما رو به همسرش معرفی می کنه ، به این می گن شکاف بین عرضه و تقاضا

8) شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، ولی قبل از این که حرفی بزنین ، شخص دیگه ای پیدا می شه و به دختره میگه : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" به این میگن از بین رفتن سهم توسط رقبا

9) شما در یک مهمانی ، یک دختر بسیار زیبا رو می بینین و ازش خوشتون میاد ، ولی قبل از این که بگین : "من پسر ثروتمندی هستم ، با من ازدواج کن" ، همسرتون پیداش میشه ، به این میگن منع ورود به بازار
Khatati.com
2706