2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تنها جایی که دیدم اینقدر برای معلمی سر و دست میشکنن نینی سایته.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2740

چون گول حقوق دانشجویی و تعطیلات تابستونو استخدام لحظه اولو میخورن 

تموم ک کردن و رفتن برای جایی ک تعهد خدمت دادن با ۱۰ تومن حقوق اون موقع میفهمن

من شر حاسد اذا حسد💍منو حبیبم 👰🏻🤵🏻شما همه!

چون کمبود معلم داریم دارن جبران میکنن پذیرش رو بردن بالا شغل خوبی هم هست 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
تنها جایی که دیدم اینقدر برای معلمی سر و دست میشکنن نینی سایته.

تو واقعیت هم همینه

دوتا از دوستای من الابختکی چندتا آزمون دادن معلم شدن

از فامیلا هم چندتا در شرف  داریم 

منم به معلمی علاقه ندارم اما با لیسانس بیکار چه ... بخورم؟

بخدا بزنی تو یه کار ازاد دو برابر فرهنگیان ماهی در میاری اونم اگه ناشی باشی 

فرهنگیان این همه فشار میاره ادم ب خودش هفت خان رستم رد میکنه اخرش ۱۰ تومن!!!! واقعا اخه ارزش داره؟ 

الان خط فقط ۳۰ تومنه کی با ۱۰ تومن میتونه گذران زندگی کنه اخه وزارت کارم همین پولو میده به کارگرا 

من شر حاسد اذا حسد💍منو حبیبم 👰🏻🤵🏻شما همه!
تو واقعیت هم همینه دوتا از دوستای من الابختکی چندتا آزمون دادن معلم شدن از فامیلا هم چندتا در شرف& ...

دور و اطراف من اصلا اینطور نیست. اصلا کسی تمایلی برای معلم شدن نداره بخاطر اینکه حقوقش پایینه و جای پیشرفت نداره. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706