2733
2734
خجالت بکش گم شو بیرون ازتاپیک بی فرهنگ

حرفو میگن بنداز زمین صاحبش برمیداره یعنی همین ها 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
احمق من اصلا اجازه بیرون رفتن نداشتم پدرم مذهبی بودو خوشش نمیومد بچه هاش تو کوچه ول باشن ولی بچه های ...

کاملا مشخصه ازعقده هات خداکمکت کنه مرسی ک دیگ ریپ نمیزنی بای

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی هم خوبه بنظرمن زیر نظر بزرگتر روزی دو سه ساعت عصرها برن بیرون 

بله اکثرا مامانا هم کنارشونن

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
2731
حق اومدن دارن همه ولی بدون مزاحمت و سرو صدا برا بقیه

توکوچه ما عصرا دوسه ساعت گاهی وقتی میان اونقدرم سرصدا ندارن ک گسی اذیت شع والا ی دختره بیرون نمیاد اصلا ولی از صب تاشب جیغ میزنه اونه ک فقط باعث ناراحتی میشه

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
کاملا مشخصه ازعقده هات خداکمکت کنه مرسی ک دیگ ریپ نمیزنی بای

عقده رو که تو داری تو که میگفتی بچت هنوز نوزاده تو کوچه نمیره چیشده آتیش گرفتی 

کسی که خودش تو کوچه خیابون بزرگ نشده و بچشم نفرستاده از شنیدن جمله بیشعور و بی فرهنگ اینجوری آتیش نمیگیره😂 این همه کاربر بودن به کسی جز تو برنخورد 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

نمیفرستم

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2740

برادرمن دوتا پسراشم همیشه تو کوچه هستن همیشه هم میگه کوجه ی ما امنه درحالی که تو یه ساختمون ۴طبقه هستن تو خونه بودن همشون دزد اومده بوده درشونو بازکرده پارکینگ دوچرخه ها اینا ببره آتیش زده درشونو تا باز کنه اینام نفهمیدن 🤐بعد میگن امنه...والا من تازگیا به زور راصی شدم یه روز درمیون ببرم مهدکودک اونم با هزارتا استرس یه دو سه ساعتی بازی کنه انقد درگیرم که مدرسه بره چی میشه خیلی چیزا میشنوم دلشوره میگیرم

من خونه ام آفتابگیرنیست، طرف بعد از ظهر 1 ساعت میبرم بازی کنه و آفتاب بگیره، خودمم همراهش هستم،والازندونی که نیستن طفلیا تو خونه های آپارتمانی اسیرشون کنیم.. پارک هم میبرم ولی یکم دوره، هر روز نمیشه ببرم پارک.. 

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!

دعوا نکنید قبول کنید نباید بچه هارو توکوچه فرستاد اینجایی که من هستم هیچکس نمیاره بیرون چون همشون میدونن فحش ونمیدونم خیلی کارهای بدتری رو آموزش میبینن بعد میان همین‌رو توخونه میگن  جای بحثی نمیمونه

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2706