2737
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333611 بازدید | 19958 پست
پرنسس جان من همه پستهای تاپیکتو خوندم بعضی هاشون واقعا مفید بودن بعضی هاشم شاید میدونستیم ولی یاداوریشون توسط دوستان خالی از لطف نبود. متاسفانه چون کارم زیاده فقط فرصت خوندن دارم و کمتر میتونم نظر بدم./
نه پرنسس در اون حدی نیست که بکشه شل شه
مثل آدامس چه جوریه؟؟مثل موم سفت و سخت نیست

آفتاب مصیبته یه ذره سن بره بالا لک و پیس میاره
همین ایر براش از همه چی بهتره
مزخرف ترین نصیحت اطرافیان " بهش فــکر نکن " :|

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دفعه بعد از استفاده از اتو برنز، خوابیده بودم وقتی بلند شدم بالشت رنگ گرفته بود و جایی که دست تا میشه تیکه

تیکه شده بود، من اصلا خوشم نیومد، برای همین ایربراش بنظرم گزینه بهتری اومد اما هیچ چی جای آفتاب رو نمیگیره
پرنسس جون من در مورد وکس صورت زیاد شنیدم اما خودم تجربه ای ندارم، آخه من اصلا صورتم نیاز به اصلاح نداره اما

خوب نمیشه گفت که با اصلاح فرقی نمی کنه چون بالاخره پرز در میاد،

++

الناز جون واقعا عالیه؟؟ چه جوریه ؟؟ اگه کم مو باشیم هم تاثیر داره ؟
2731
خاله زوزی اول بسته به نوع پوستت داره که گندمی هستی.سفیدی.سفید صورتی هستی ....پوستت نازکه یا نه ؟
بعد اگر تهران میخوای برونزه کنی روغن هایی که میخری باید دارای SPF حداقل 2 باشند و حداکثر 4 .چون SPF بالاتر باعث میشه دیر بسوزی
SPF کمک میکنه که پوستت آفتاب سوخته نشه و به جاش برنزه بشه در عوض یه کم سرعت برنزه شدنو کمتر میکنه در عوض پوسته پوسته نمیشی و تنت درد نمیگیره
اگر سفید هستید و پوست نازکی دارید 3 جلسه اول رو بیشتر از 2 ساعت زیر افتاب نخوابید و سر شونه هاتونو حتما ضد افتاب بزنید چون پوست نازک تری دارند و امکان پوسته شدنشان زیاد تر است
اگر پوست گندمی دارید بیشتر از 3 ساعت در روزهای اول نخوابید
رفته رفته زمان را زیاد کنید تا بدن در افتاب بودن را عادت کند.هر 45 دقیقه حتما بدنتان را کنترل کنید که چرب باشد .بهتر است در مصرف روغن صرفه جویی نکنید و زیاده روی هم نکنید زیرا در صرفه جویی افتاب سوخته میشوید و در حالت زیاده روی پوست نمیسوزد.هر یک ساعت یک بار هم دوش بگیرید ...باعث میشه سرتون خنک بشه و راحتتر زیر افتاب بخوابید . روزهای اول به رو و به پشت بخوابید ...روز های بعد به بغل هم اضافه کنید زیرا زمان خوابیدن در روزهای اول کم است . حتما بعد افتاب از after sun استفاده کنید.هم پوست رو خنک میکنه .هم رنگتونو تثبیت میکنه
البته حمام بروید بعد از after sun استفاده کنید !
خاله زوزی اول بسته به نوع پوستت داره که گندمی هستی.سفیدی.سفید صورتی هستی ....پوستت نازکه یا نه ؟
بعد اگر تهران میخوای برونزه کنی روغن هایی که میخری باید دارای SPF حداقل 2 باشند و حداکثر 4 .چون SPF بالاتر باعث میشه دیر بسوزی
SPF کمک میکنه که پوستت آفتاب سوخته نشه و به جاش برنزه بشه در عوض یه کم سرعت برنزه شدنو کمتر میکنه در عوض پوسته پوسته نمیشی و تنت درد نمیگیره
اگر سفید هستید و پوست نازکی دارید 3 جلسه اول رو بیشتر از 2 ساعت زیر افتاب نخوابید و سر شونه هاتونو حتما ضد افتاب بزنید چون پوست نازک تری دارند و امکان پوسته شدنشان زیاد تر است
اگر پوست گندمی دارید بیشتر از 3 ساعت در روزهای اول نخوابید
رفته رفته زمان را زیاد کنید تا بدن در افتاب بودن را عادت کند.هر 45 دقیقه حتما بدنتان را کنترل کنید که چرب باشد .بهتر است در مصرف روغن صرفه جویی نکنید و زیاده روی هم نکنید زیرا در صرفه جویی افتاب سوخته میشوید و در حالت زیاده روی پوست نمیسوزد.هر یک ساعت یک بار هم دوش بگیرید ...باعث میشه سرتون خنک بشه و راحتتر زیر افتاب بخوابید . روزهای اول به رو و به پشت بخوابید ...روز های بعد به بغل هم اضافه کنید زیرا زمان خوابیدن در روزهای اول کم است . حتما بعد افتاب از after sun استفاده کنید.هم پوست رو خنک میکنه .هم رنگتونو تثبیت میکنه
البته حمام بروید بعد از after sun استفاده کنید !
2738
به نظر من شیکی تو پوست زیبا و بدون لک،موهای خوب و سالم و ناخن های زیبا است و لباس در وحله دومه چون زیباترین لباس آدما پوست آدمه و با یه ضد آفتاب خوب همیشه میشه پوستتو بدون لک نگه داری و از پیر شدن پوستت جلوگیری کنی الزامی هم نیست که حتما پول گزافی بپردازی من خودم از ضد آفتابای ایرانی هیدرودرم استفاده میکنم هم گرون نیست هم پوستمو محافظت می کنم
پرنسس جان چند تا سوال دارم گلم

برای لیزر جایی که میری چند جلسه یاید بری تا موهاش کاملا برطرف بشه ، فاصله جلسات چند روز هست؟؟

دکتری که میری خانوم هست ؟؟!!!!

++

در ضمن گلم رفتی وکس حتماااااااااااا برامون بگو راضی بودی یا نه، درد داشت یا نه و خلاصه همه چی در مورد رازهای

زیبایی با وکس ;)))
سلام نیروانا جون مرسی از لطفت خانم خوشگل،بچه ها همه خوش اومدین.
من تا حالا ایر براش نکردم ،یکی میگه خوبه یکی میگه بده،یکی میگه یه دست میکنه یکی میگه نمیکنه :((( من دیگه نمیخوام آفتاب بگیرم بدنم لک آورده و دکتر پوستم هم گفته امسال رفتی سولار یا آفتاب دیگه نیا پیش من :(((
چیکار کنم؟
الناز پس اگر خوبه من فردا حتما" میرم،پوست صورت و شل نمیکنه؟
لی لی جون من چند سال پیش روی ناخن شصت دستم همش کنگره کنگره میشد هر چی دکتر بود رفتم از انواع روغن ها تا داروها خوردم و روی ناخنم مالیدم خوب نشد،آزمایش دادم هیچیم نبود خلاصه از 3سال پیش رفتم ناخن کاشتم و خیلی راضیم :)
سودا جون گفته بستگی داره چند جلسه جواب بده بین 5 تا 8 جلسه هست مثل اینکه،آره منم رو خانم بودن دکتر حساسم آره یه خانم دکتر جوون و خوبه اسمشم سوسن خانمه :)) فاصله ء جلسات هم بستگی به رشد موها داره تا 3جلسه ء اول بین 1تا 2 ماه باید بری بعدش فواصلش طولانی تر میشه
سودا جون فردا میرم وکس صورت عصر وقت دارم ،بعدش میام براتون تعریف میکنم :)

2706