2733
2734
عنوان

۲۳/۲۴سال برای ازدواج خیلی زوده؟ممکنه پشیمون بشه آدم ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا کجا زوده ؟  بالای 20 سال خوبه به نظرم . من خودم 24 ازدواج کردم 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

من ۲۳سالمه دخترم ۳سال ونیمشه .ازدواجمم سنتی بود ولی خداروشکر به نظر خودم وخیلیا واقعا خوشبختم

وبرگردم به گذشته دوباره ازدواج زود میکنم اما نه زیر بیست .بالای بیست خوبه 

خدایا امیدم فقط به تویه♥️🥀
2731

[QUOTE=336841843]۶۰ سالگی ازدواج کن[/QUOTE

زود نیست؟ 😁😁

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

نه سنت که خوبه . ولی کلا ازدواج کردن مسئولیت میخواد. ممکنه تو سی سالگی هم ازدواج کنی و بگی کاش دیرتر ازدواج میکردم .‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیشتر بستگی به همسرت داره که کاری نکنه پشیمون بشی  

زود و دیر به آدمش مربوطه. مطمئنا از پس کارا بر میای. سن کم زیر ۱۸ سال ازدواج باعث میشه شخصیتت شکل نگرفته باشه ازت فامیل شوهر و شوهر سواستفاده کنند. شما که از اون لحاظ بالغ هستی. 

به نظرم سنت مناسبه خیلی از دوستای من تو همین سن ازدواج کردند و بچه دار شدن خیلی هم راضین. خودت رو ارزیابی کن. تصمیم بگیر

2740
اگ مورد مناسبیه،خانوادت تاییدش میکنن،تحقیقات مثبته،ازدواج کن شاید وقتش برسه و دیگ اون مورد خوب نیاد ...

خب منم دوسش دارم و مورد خوبیه ولی همش تو گوشم میخونم اگه پولدار تر پیدا شده چی اگلهتر پیدا شده چی😑😑😑اصلا ب این فک نمیکنن ک من حالم باهاش خوبه 

مامانم اینجوریه ذهنمو خراب میکنه

گیرم هوای پر زدنم هست،بال کو؟🕊️

میخواستم بگم زوده ولی نوشتی شاغلی و درامدداری

دختر تا شاغل نشده ازدواجش اشتباهه

اگر انتخابت درسته و خودت و جنس مخالفو میشناسی و تصور فیلم هندی از ازدواج نداری و برهیجانات کنترل داری ب نظرم استرست طبیعیه 

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

تو نی نی سایت ۱۰۰ سالگی رو سن ازدواج میدونن.

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
آخه ۲۳ سالته اهمیت نده میگن زوده ازدواج کن الان بهترین سن برا ازدواجته بخدا

اسی 23 سالشه نه من😁

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2706