2733
2734
عنوان

وای از وقتی کنکور دادم

256 بازدید | 22 پست

از همسایه گرفته تا غریبه ها هی میپرسن

ب یکیشون گفتم درصدام ریاضی 30 فیزیک 30 شیمی 40

گفت کمه فلان بیشتر بخون واسه کنکور بعد من رشتم ریاضیه منطقه 3 واقعا رید تو اعصابم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

نگو درصداتو ...

من حتی به زور گفتم رشته ای که قبول شدمو 😂از بس اذیتم کردن تو سالهایی که کنکور میدادم ...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

اصلا درصداتو به کسی نگو هرکیم پرسید بگو شکر اندازه خودم تلاش کردم دیگه هرچی خدا بخواد

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
2706