2737
2734
عنوان

این بچه رو میبینم کیف میکنم 😅

380 بازدید | 13 پست

البته بچه که نیست ،یه بچه ی ۲۴ الی ۲۶ ساله ست ،فقط میدونم سنش تو این بازه اس و دقیقشو نمیدونم ،سال بالاییمه و هم دانشگاهیمه ،تا حالا از نزدیک ندیدمش و از مجازی دنبالش میکنم و چند باریم ازش سوال پرسیدم ...

و خوب تو یه گروهیم هستیم با هم ...

این فرد یه آزمون خیلی مهم داره ،سه روز قبلشم باز یه امتحان مهم داره ولی مهمتر از قبلی نیست ،بخوام دقیقشو بگم سه روز قبل از آزمون رزیدنتیش دانشگاه یه برنامه ی آزمونی چیده برای یه چیزی ،منم شرکت کردم و بدنرین تاریخیه که دانشگاه گذاشته و هر کاریم کردیم عوض نشد که نشد ...

بعد من سر اینکه برنامه ی هفتگیم به خاطر درسای دانشگاه و امتحانای پشت سر هم به هم ریخته ،رفتم تو پی وی نماینده ی کلاسو هر چی تونستم گفتم محترمانه ولی با جنگ و دعوا 😬خداییش خیلی حالم بد بود اون دقیقه ...ولی این بچه اینقدر تو گروه مودبانه حرف میزد سر این مسئله  ،وای خدا خیلی با شخصیته،تهشم گفت هر چی خدا بخواد و خیره ،بدون دعوا و در ارامش🥺حتی منو وقتی حالم بد بود تشویق کرد که رویاهامو ببرم جلو فارغ از هر چیزی و از شکست نترسم ...

خیلی غبطه میخورم به حالش ،چه قدر خوبههه این بشر ...

یه بخشی از زندگیشم میدونم البته و میدونم تو گذشته اش ناکامی و ...هم داشته و آدم کاملی نیست ولی بازم خیلی خوبهههه ،کاش منم اینقدر در مواجهه با مشکلات متعادل برخورد کنم 😅

شاید تجربهه ی خانوادگیشم بی تاثیر نباشه ...نه که همه دکترن و خفن 😬😂اونم هست ...

اه ،فکر کن یا خودش یا یکی از فامیلاشون همسایه ام هستن ،از روزی که فهمیدم همچین ذوق دارم ،کاش خودش بود 😂دلم میخواد از نزدیک ببینمش ،فکر کنم دوشنبه بالاخره میبینمش 😁

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
دمش گرم

دقیقا 👍🏻

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا تالاپ تولوپ قلبتو شنیدیم خوشمان آمد ما هم اورا بنگریم🙁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
انگار عاشق شدی

عاشقش که نشدم 😅فقط برام فرد محترمیه که شیفته ی کاراشم و دلم میخواد مثل اون باشم  ...

وگرنه عاشق یکی دیگه بودم و الان متنفرم از هر چی عشقه 😬

این منم

در حالی که میخوام طرف پاره کنم

خودمو کنترل میکنم 

همه از این مور آدما خوششون میاد من یه بار اینکارو کردم دیدم طرف ازم عذر خواهی کرد تند رفته و ازم تعریف کرد

دیگه تصمیم‌گرفتم اینجوری با همه رفتار کنم😂

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
2740
هیچی نفهمیدم. باشه. 

دیگه این متنم قابل فهم بود 😅و واصح هست چیه ،چون زیاده حوصله میخواد خوندنش 

والا تالاپ تولوپ قلبتو شنیدیم خوشمان آمد ما هم اورا بنگریم🙁

مسئله اینجاست که عاشقش نیستم و عاشق یه نفر دیگه بودم و الان از عشق متنفرم  ...

ولی خوب شیفته منش و زندگی این آدمم ،الگومه تو دانشگاه ...

این منم در حالی که میخوام طرف پاره کنم خودمو کنترل میکنم  همه از این مور آدما خوششون میاد من ...

متوجه ام ،من کلا این مدت با خیلی آدما آشنا شدم که اینجورین و این فرد کلا باز بهتره نسبت به بقیه 😅

هم موفق تره هم کنترل میکنه واقعا خودشو ...

دقیقا ...ولی خوب جا و مکانم داره ،یه جاهایی جواب نمیده دیگه 😬

داداش من نیست احیاناً🤔؟ همه خصوصیاتش شبیهه 

فکر نکنم 😁آخه خواهر کوچیک نداره ...تا جایی که خبر دارم خودش کوچیکترین عضو خانواده ست و تهران زندگی میکنن 

فکر نکنم 😁آخه خواهر کوچیک نداره ...تا جایی که خبر دارم خودش کوچیکترین عضو خانواده ست و تهران زندگی ...

پس هیچی  🤗

کاربرای آقا به هیچ عنوان در تاپیک هایی که میزنم پست و کامنت نذارید و در سایر تاپیک هایی که پست میذارم لایک و ریپلای نکنید😡