2733
2734
عنوان

شکم بند بارداری

7645 بازدید | 8 پست
سلام دوستان من هفته 34 بارداری هستم. دکترم گفته از شکم بند بارداری استفاده کنم اما تاکید داره که چسبی نباشه و تسمه ای باشه. تاحالا مورد تسمه ای پیدا نکردم! به شما هم توصیه مشابهی شده؟ کلا میگن استفاده از شکم بند بارداری برای جلوگیری از خستگی و بالا نگه داشتن اعضای شکم مناسبه.
منم در این زمینه سوال دارم:
من در هفته 33 هستم و دکترم بعلت اینکه سر بچه وارد لگن شده احتمال زایمان زود رس برام داده . و گفته که باید خونه استراحت کنم.
من ازش پرسیدم که شکم بند با گن ببندم کمک می کنه ؟ ولی دکترم گفت : نه تاثیری نداره!
حالا سوالم اینه که آیا کسی بوده که مشکل منو داشته و دکترش گفته باشه که اینها موثرند؟
سلام من در زمان بارداری به توصیه دکترم خریدم مارک oppoکه 20000 تومان هم هست ولی چسبی بود و هی چسبش باز میشد کلا چیز بیخودی برای من بود چون تاثیری در بهبود کمر درد و درد شکمم نداشت الانم زایمان کردم افتاده یه گ.شه کمد ولی در مورد تسمه ای چیزی نشنیدم.
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم از ماه 7 شکم بند می بستم

مشکلی هم نداشتم اما با شکم بند راحتر راه می رفتم تازه از افتادگی مثانه هم جلوگیری می کنه

من تسمه ای اصلا ندیدم

چسبی خریدم 1 ماه بهد ز زیمان هم استفاده میکردم

از دبی گرفتم 25
2731
2738