2737
2739
عنوان

تاحالا شده با کسی تو رابطه باشید که بفهمید تهش ازدواج نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 61 پست

بگو مامانم فهمیده همش گیر میده بهم نمیزاره از خونه بیام بیرون یا اگ کات نکنیم گوشیمو میگیره بگو کات کنیم خیلی میره رو مخم رابطمونم فایده نداره چون دیگ نمیزاره بیام بیرون اینارو بعد گوشیتو خاموش بکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه بنده خدا واقعا پول نداره خب وضع مملکت خیلی خراب شده

یه بهونه بیارجداشو ولی در مورد پول نباشه زشته بعدن سرخورده میشه :مثلا بگو اخلاقامون یا خانواده هامون باهم جوردرنمیاد 

نگران فردا نباش ،چون خدا زودتر ازتو انجاست ❤❣❤
2738
آخه بنده خدا واقعا پول نداره خب وضع مملکت خیلی خراب شده

بلاکش کن بزار بره دنبال زندگیش

یادت باشه عشق خیلی فرارتر از این حرفاس تو عاشقش بودی تو چادرم باهاش زندگی میکردی 

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..

بگو به هم نمیخورین

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
هیچی پول نداره با این اوضاع گرونی..

حالا اینهمه ادم ازدواج کردن مگه پول داشتن برو تاپیکارو بخون خیلیا از صفر شروع کردن حتی پول نداشتن حلقه بخرن بعد چن سال صاحب همه چی شدن 

درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 
2706