2733
2739
بعد ده سال برگشت . دوستم نامزد بود با پسره ولی خانواده پسره سنگ اندازی کردن نامزدیشون بهم خورد . عاش ...

خب دوستت مطمئن بود عشق اش هم همچنان مجرده؟ که طلاق گرفت؟

ازدواج کردن دیگه

بله گفتید ولی منظورم اینه وقتی خانواده ی اقاقبولش ندارن ارزش نداره

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیگم پسرا رو نمیشه مجبور کرد، میشه اما پسری رو که بشه مجبورش کرد و واسش زنی ک خودش نمیخواد رو گر ...

دقیقا پسر بدرد نخوری بود هر کاری رو باید یکی دیگه براش انجام میداد

شبی شاید رها کردم جهان پر اضطرابم را.....
 خب دوستت مطمئن بود عشق اش هم همچنان مجرده؟ که طلاق گرفت؟

توی یه شهر کوچکی بودن و پسره یه شغلی داشت که همیشه توی چشم بود . بله خبر داشت پسره هم ازدواج کرده بود و پسره همش توی خواب توی راب طه .اسم دوستمو جلوی زنش می یاورد . و زنش طاقت نیاورد و جدا شدن 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
2731
توی یه شهر کوچکی بودن و پسره یه شغلی داشت که همیشه توی چشم بود . بله خبر داشت پسره هم ازدواج کرده بو ...

خانوااه پسره چرا سنگ انداری میکردن  مرض داشتن مگه

قدیما واس اینکه جا پاشون رو محکم کنن بچه میاوردن الان طلاق میگیرن چقد همه چی پیشرفت کرده😂

همش لوس بازیه ،اخه دختره از عشق پسره نسبت به خودش مطمئن بود،ولی به اینجاش فکر نکرده بود ،خیلی برای اینکه خودشو عزیز کنه از این کارا می کرد 

«اللهم عجل لولیک الفرج»
2740

پسره تک پسر بود و پولدار . فکر میکردن دوستم واسه پولش پسره رو میخواد . اذیت میکردن دوستمو . دوستم می‌رفت خونشون باهاش حرف نمی‌زن . خودشون غذا میخوردن ولی دوستم نه .تعارف نمیکردن بهش

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫

تهش خانواده پسره پشیمون شدن که دیدن پسرشون داغون شده .ولی چه فایده . ‌..‌ شب عروسی دوستم ...پسره زنگ زد بهش گفت عقد نکن بهم بزن من پشتتم ولی دوستم گفت نه خانوادت نمی‌ذارن ما نفس بکشیم . پسره تا صبح توی ماشین خوبید و مش.روب خورد . 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
بنظر شما کسی با اینکارا عزیز میشه؟

نه ،دارم میگم لوس بازیه بعضی وقتا خودمون با بچه بازیامون گند می زنیم به زندگیمون ،حتی داشتیم طرف مدام الکی از فامیل شوهر بد می‌گفت و باهاشون دعوا داشت ،الان چند ماهه قهر کرده رفته ولی شوهرش نمیره دنبالش میگه دیگه از رفتاراش خسته شدم ،هیچ وقت هم دنبالش نمیرم 

«اللهم عجل لولیک الفرج»
2706