2733
2734

نمیدونم چه گناهی توی زندگیم انجام دادم یهو یک مشکل پوستی بی درمان افتاد توی جونم 

سر همین آنقدر دارو خوردم که حالم از همه چی بهم میخوره 

کیا درد منو دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکلت چیه

پوستم مثل اینه بود یک سال مشکل پوستی خارش دار گرفتم که هیچ دکتری نتونست درستش کنه 

از اون ورم‌همش جوش روی جوش بدن صورت 

دکتر زنان یک دارو داد دکتر پوست یک دارو داد 

خوبم نشدم هیچ بدترم میشم

پوستم مثل اینه بود یک سال مشکل پوستی خارش دار گرفتم که هیچ دکتری نتونست درستش کنه  از اون ورم‌ ...

من چند وقتی انقدر جوش میزد صورتم همه گفتن وای چرا پوست ایجوری شده پر جوش شده هرچی کردم بدتر شد آخرش با ماسک خونگی خوبش کردم

💟خدا باماست👫💟
واقعا سخته منم مشکل پوستی دارم لوپوس شما چ بیماری داری چ دارویی میخوری

نمیدونم یک ساله با خارش و دونه های داخل سینه کتف و صورت درگیرم 

از اون ورم بشدت جوش میزنم 

یک ساله اینجور شدم نگاه عکسای قبلم میکنم غصه میخورم

کوروتون خوردم هزارتا عوارض گذاشت 

قرص هورمونی . روماتورست 

2740
نمیدونم یک ساله با خارش و دونه های داخل سینه کتف و صورت درگیرم  از اون ورم بشدت جوش میزنم  ...

من کل بدنم هس با خارش های شدید وکهیر روماتولوژی رفتی شاید مثل من لوپوس یا روماتیسم پوستیه بدن درد اینام داری دست درد پا درد ورم دست

من کل بدنم هس با خارش های شدید وکهیر روماتولوژی رفتی شاید مثل من لوپوس یا روماتیسم پوستیه بدن درد ای ...

نه نرفتم روماتولوژی 

هر چی هست مطمعنم یک اختلال خود ایمنیه 

روماتیسم و درد ندارم

لوپوس بخیر میدونم . من کلی مغزمو درگیر کردم به لیکن پلان رسیدم .‌از داخل موی سر میزنه تا پایین 

پردنیزلون خارش هامو زیاد میکرد

2706