2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609311 بازدید | 19521 پست
سلام مرجانههههههههههههههههههههههههه دلربااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا برات از ته دل خوشحالم و انشاالله بارداریه خوبی داشته باشی. یادم باشه منم بعد از انتقالم هی به شکمم فشار بیارم شاید این روش بهتر جواب بده خیلی دوس داشتم برای ماری هم خوشحالی میکردیم اما نشد نمیدونم اسمش چیه شانسه؟تقدیره؟خواست خداست؟ ماری جون غصه نخور دفعه ی بعد حتما حامله میشی عزیزم کار نشد نداره جنگ جنگ تا پیروزی نینا جون خدا مادر شوهرت رو رحمت کنه خودت رو با نی نیتو فراموش نکنی ها. یادت باشه ک بجز خودت باید موظب یکی دیگه هم باشی.پس استراحتت رو داشته باش و زیاد غصه نخور
Life's donkey without me
ووووواااااییییی دلربا ججججججووووننننمممممم.خیلییییییییی تبریک میگم از صبح به خاطر تو و ماری دل تو دلم نبود.من تازه اومدم خونه وسریع ا ومدم نت واقعا خوشحالم کردی.ایشالله نینیهات هر چندتا که هستن صحیح و سالم بیان تو بغلت. ماری جونم خواهر تو رو خدا ناراحتی نکن بیشتر ماها این لحظات سختو تجربه کردیم میدونم سخته اما باید قوی باشی و از نو شروع کنی ایشالله ایندفعه مامانی. بچه ها منم چون زود از داده بودم دکترم گفت امروز دوباره از بده من امروز که روز ۱۶بودم بتام۱۰۶۹ شد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شمیم، درتینا، نفس، دریای دنیز، شانا، شاپریون، راکسن، مهربانی،اناهیتا، ساینا، سمانه جووووووووووونم یه دنیاااااا ممنون از اینهمه مهربونیتون کاش درکنارتون باشمو شادی تک تکتونو ببینم و کیف کنم❤️❤️❤️ مرجانه جون و نیلوفر عزیزتاپیکمونو روشن کردین امروز با خبر خوبتون مامانی های خوشگل ایشالله که بارداری راحتی داشته باشین🌹🌹🌹 ماری جونم میدونم داری غصه میخوری میدونم برات سخته ولی ازت یه چیز می خوام اینکه ببینی روز به روز به مادر شدنت داری نزدیک میشی و روز به روز امار مثبت شدن میکرو تو این تاپیکو ببینی و ناامید نباشی من امروز به حکمت خدا ایمان اوردم و یقین دارم برامون بهترینهارو. میخواد پس قوی باش و عزمی راسخ به درمانت ادامه بده دوستهای خوبم مثل همیشه شدید محتاج دعاهاتونم، امیدوارم بتونم از این امانت مادرشوهرم خوب مواظبت کنم و تا انتها امانتدار خوبی باشم حالا دیگه بچم چشم امید خانواده شوهرم و خود شوهرم شده دعام کنین شرمندشون نشم و سالم بدم بغلشون😘😘😘
نینا جون خداروشکر صدای قلبشو شنیدی خدا مادرشوهرت رو رحمت کنه ماری جون متاسفام ناامید نشو انشاالله خدا به زودی قسمت همه منتظرا نی نی صحیح و سالم بشه مرجانه دلربا و نیلوفر بهتون تبریک میگم
فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد خدایا شکرت معجزه زندگیم رو به دست خودت می سپارم
2731
سلام به همه دوستاى خوبم مرجانه جون مباررررک باشه ایشالا به سلامتى این 9 ماه رو بگذرونى و نى نى نازت صحیح و سالم بیاد تو بغلت. نینا جان تبریک میگم که صداى قشنگ و شنیدنى قلب نى نى رو شنیدی، ایشالا همیشه سالم باشه عزیزم. مارى عزیز غصه نخور ایشالا اینبار حتماً مامان میشی. دوستان منو از دعاهاتون فراموش نکنید. همتون رو دوست دارم....
توکل یعنی : اجازه بدهی خداوند خودش تصمیم بگیرد ! تو فقط دعا کن و پیشاپیش شاد باش و ایمان داشته باش که خداوند… دعایـت را بــــــــــــــــــزودی مســــــــتجاب میکند !!! چون خداوند … نه به اندازه آرزویت ، که به اندازه امــــــــــــــید و اطـــــــــمینان توست ، که میبخشد…
دوستای مهربونم از تبریکهای قشنگتون واقعا ممنونم واقعا خیلی خوشحالم که تو این راه دوستای خوب و مهربون و دلسوزی مثل شماها پیدا کردم (هرچند که مجازیه) از صمیم قلب برای همتون بهترینها رو ارزو می کنم اونایی که مامان شدن بچه هاشون سالم بیاد تو بقلشون و اونایی که هنوز دارن برای مامان شدن میجنگند زودتر خدا بهشون یک بچه سالم بده و نتیجه زحمتاشون و ببینند ، ماری جونم من همیشه به یادتم و همیشه دعات می کنم که زودتر مامان بشی تروخدا غصه نخور بچه ها منو هنوزم خیلی دعا کنید التماس دعا 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود
سلام به دوستان با وفا تبریک به اونایی که طعم مادر شدنو چشیدن مبارکتون باشه و به سلامتی امیدوارم بقیه منتظرا هم به زودی این لذت و تجربه کنن ممنونم از دلداریتون خیلی حالم بده اما کاری از دستم بر نمیاد من فریز ندارم که حتی دلم خوش باشه به فریزام احتمالآ چند ماه طبیعی اقدام میکنم و بعد شاید دوباره میکرو..... راستی بچه ها میخوام دکترمو عوض کنم اگه دکتر خوب سراغ دارین بهم بگین میخوام خوش اخلاق باشه و بهم آرامش بده دکتر خودم خیلی بهم استرس میداد و جواب سوالامو سر بالا میداد راستی این آزمایش ایمنی هزینه اش چقدر میشه؟
خدايا مرسي كه منو لايق مادري دونستي ❤👶👶❤
2738
ماری عزیزم حدود600هزار میشه من یه چندروز پیش دادم شما کدوم شهری
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
ماری جان امیدتو از دست نده، این راه هرچقدر هم سخت و پر پیچ و خم باشه، آخرش روشناییه. همه ما مامان میشیم. چرا نشیم؟! عزیزم من خودم شیش هفت تا دکتر عوض کردم، اما نهایتاً دکتر مقدم رو انتخاب کردم چون هم علمش بالا و به روزه، هم روحیه ش خوبه و به آدم انرژی مثبت میده. همه آزمایشا رو برات مینویسه و حواسش بهت هست، به نظرم یه بار برو ببین میتونی بهش اعتماد کنی، مطبش شهرک غرب ٨٨٦٩٠٦٣٩ دلچه جون در چه حالی؟ کی ایشالله سیکلتو شروع میکنی؟
خدایا شکرت، بالاخره قلب تشکیل شد. دو بار سقط به علت توقف رشد در هفته پنج، مشکل اسپرم شوهرم و سیستم ایمنی خودم، میکرو بیمارستان آبان خانم دکتر رزا مقدم، شکر خدا با اولین انتقال مثبت شد
سلام دوستای خوبم تبریک به مامانای جدید مرجانه دیدی گفتم دلم میگه مامانی.... خداروشکر من فردا میرم سونو قلب خیلی التماس دعا دارم. یه بار تو هفته پنج رفتم نه جنین دیده شد نه قلب حالا فردا دوباره باید برم بازم خواهش میکنم منو جوجه هامو دعا کنین
سلام دوستان عزیز من معمولا بصورت اف لاین وارد تاپیک میشم و همه تاپیک ها رو میخونم از اینکه میبینم مامانهای جدید أضافه میشن خ خرشحال میشم و خدا رو شکر میکنم و به همه تون تبریک میگم و امیدوارم روزی همه تو این تاپیک مامان شده باشن ، ی سؤال دارم دوستان کسی میدونه زیفت بهتره یا ای وی اف ؟
2706