2733
2739

😎

لطفا مجرد ها کامنت نزارن و فاز نگیرن برامون 😉

متاهلین و کسایی ک تجربه در همین مورد دارن نظرشونو بگن😍✨

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

همینطوره

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه جورایی یعنی انتظار داشته باشی ولی نه اینکه بیجا باشه 

دقیقا

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
مگه مجردا متوجه نمیشن؟؟؟؟ بله من مجردم ولی دور وریامو دیدم ک واقعا این حرف درسته

چرا 

اخه بعضیا میان کامنت میزارن ک نه نباس خرج کنن و این چرت و پرته و زن اینجوری ارج نداره بعدمیری میبنی ک مدرسه ای هس😂😂

والله کلی خرج داریم ولی عمل نمیشه    

از همون اول با سیاااااست عادتش میدادی 

2740

ببین آره دیگه درسته. من از روحانیون هم شنیدم.

اگه از اول از مرد بخوای انجام میده و میدونه باید احتیاجات زن رو فراهم کنه وگرنه مرد تا سالها شاید چیزی حتی برای زن نگیره.

اونم آخرش فقط یاد میگیره خرج بچه کنه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
با سیاست ینی دقیقا چجوری؟ من ۴ ماهه عقدم ولی کلا ۳ میلیون واسم خرج کرده بنظرت چیکار کنم😂

برو ارایشگا بگو موهامو رنگ میکنم 2تومن شد 

بگو بریم خرید ی سری وسایل نیاز دارم 

بگو وقتی میایی ی وسایلی ک نیاز داری رو بیاره 

چرا  اخه بعضیا میان کامنت میزارن ک نه نباس خرج کنن و این چرت و پرته و زن اینجوری ارج نداره بعد ...

چرا اونو قفلیدی؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
بنظرم ی وقفه ای افتاد وبد عادت شد و این برای من خیلی مهمه که‌تو زندگی طرف‌برای ادم خرج کنه و‌کمبودوس ...

چطور بود رفتارت از اولش؟ 

چیزی میخاستی ازش؟ 

مراعات زیاد میکردی؟ 

2706