2737
2739

دخترا اگه ب ک(((راشمون تولدشو تبریک بگیم بعد اون بگه خیلی ممنون از لطفتون ب نظرتون برای ادامه صحبت چی خوبه بگیم ؟ کومک پلیزززز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کراشتون زده جاده خاکی😂🥲

😂😂آره

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740
چطور 

چطور چیه 😂😂 احمق ، میگه به کراااشت بگو چند سالت میشه ؟ 

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

دوست من ب کراشش گفته بود کنکور رو خوب بدی

قربونتون شما و... تازه بدست اومده بود انقد تاپیک زد تموم شد تاپیکاش یکی دوتام با اکانت من زد همه گفتن چیز بدی نگفته بندا خدا🫠😂

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

بگو  ایشالا سال دیگه تولدتو باهم جشن بگیریم

میشه برای اینکه خدا یه بچه سالم بهم بده برام صلوات بفرستید😔.                                                                     ۳بار سقط داشتم💔💔
چطور 

همینو بپرس بعد که جواب داد مثلا گفت ۲۱ بپرس دانشگاه میری؟ اگه گفت اره درمورد رشته و دانشگاه حرف می‌زنید اگه گفت نه میرم سرکار درمورد خوبیای کار کردن و اینکه تو ایران دیگه درس خوندن فایده نداره حرف میزنید

2706