2733
2739
عنوان

راهنمای محصولات ایرانی..............ایرانی ها بیاین توووووووووووو........

| مشاهده متن کامل بحث + 78642 بازدید | 565 پست
مرسی..چه تاپیک خوبی...

به نوعی اطلاع رسانی هم هست....

چون واقعا خیلی ها از جمله خودم.. از وجود اینهمه محصولات ایرانی مرغوب بی خبریم....
حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
من فکر می کنم وقتی نمایشکاه می ذارن باید بریم و با محصولات ایرانی اشنا شیم من خودم تابستون قبل رفته بودم نمایشکاه وسایل داخلی ساختمان ،،،عالییییییییببییی بود . همه هم ایرانی
بودن بریم نمایشکا ها بهتد اشنا میشیم
من از کرم اسید میوه اردن و ضد جوش سینره و کرم جی برای ترک ها راضیم
از هالیدی راضیم از پا پکو راضیم ،کلاسر دفتر تقویم .... داره
ولی جدا از کیفیت محصولات خارجی تنوع اونا خیلی بیشتره هااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان عزیزم! به غیر از مصرف خودمون بهتره این اجناس و کلا استفاده از جنس ایرانی رو به همه توصیه کنیم. من جدیدا وقتی وارد مغازه ای میشم بدون خجالت میپرسم جنس ایرانی دارید؟ طرف طوری نگام میکنه انگار معما پرسیدم .........چرا باید جنس ایرانی مصرف کردن خجالت داشته باشه ؟؟؟؟؟
2728
2738
دوستان! قصد دارم از این به بعد ترجیحا برای کادو هم جنس ایرانی بگیرم. صنایع دستی مثل گلیم، ظروف مسی،مینا کاری اصفهان،ظروف قلمکاری شده و ....

اگه پیشنهادی بر ای کادوی ایرانی دارید بگید لطفا.....
به جای رومیزی های خارجی هم رومیزی ترمه ایرانی و رومیزی قلمکار پیشنهاد میکنم که مادر بزرگم به جای سفره پلاستیکی هم استفاده میکنه.

سفال هم تازگی کیفیتش خوب شده.ظروف طرح دارش تو شهروند و هایپر موجوده ولی پیشنهاد میکنم اگه تونستید برای غذاهای سنتی مثل ابگوشت و اش از ظروف سفالی لالجین بخرید .خیلی قشنگه به خصوص مارک "خاکاب"
ایده‌آل جون
اون که هم خییییلی زشته هم اینکه اصلا بهش نمیاد استاندارد باشه!
احساس می‌کنم کفش پلاستیک فشرده شده‌اس!!!
البته تا از نزدیک آدم نبینه نمی‌تونه قضاوت کنه!
یه چیزی در حد آدیداس و پوما می‌خوام از نظر کیفیت!
2706