2737
2739
چجوری روشون میشه هیچکار نکنن  من خیلی زود خسته میشم برا کار خونه خودم یکسره نیروی خدماتی میگیر ...

منم همینطور ولی شوهرمم میشینه ها خودم رو غریب گیر میارن خواهر 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زیاد با شوهرم حرف میزنم اما پوکر فیس میگه من که دغوت نکردم راستم میگه خب کلا خودشون میان اما شوهر ...

دور از جونت

این نیز بگذرد

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
2731

ی جا خوندم اگر صاحبخانه راضی نباشه از حضورت سر سفره اش اون غذاهای که میخوری حلال نیس

خیلی حواسمون باشه جایی به زور خودمونو مهمون نکنیم 

حق الناس هس وقتی صاحب خونه راضی نیس

ی جا خوندم اگر صاحبخانه راضی نباشه از حضورت سر سفره اش اون غذاهای که میخوری حلال نیس خیلی حوا ...

من که حلال نمیکنم امروز نظر کردم برن نرفتم بدنم عذاب میشکه از کمر درد و خستگی عاجز میشم

2740
سه چهار بار ۲۰ روزی

خدا بهت صبر بده

زیاد خودتو خسته نکن

رو نده 

غذاهای ساده و دم دستی درست کن

گاهی برو تو اتاقت استراحت کن 

شاید زیاد تو روشون میخندی و زیاد رو میدی که بیرون نمیرن از خونت

ینی میخاست گوسفندو ببره واس خودش؟

میخواست بکشه آشغالا رو بریزه برا ما گوشتاشو ببره 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
نوشته چند تا ده الی بیست روز..... واقعا مزاحمته واقعا زحمته  اونم تو این دوره مگه میشه با م ...

ظلمه به خدا خیلی خستم تازه شوهرم پامیشه کمک مادرش همش بهش میگه مادرت بمیره برات 

2706