2737
2734
عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 495689 بازدید | 367 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همتون ممنون من ماه8 هستم سعی میکنم هر روز 5سوره ای که تسبیح دارن رو بخونم اما سوره های محمد و واقعه ولقمان و یوسف رو نمیدونستم که از دوستای گلم یاد گرفتم التماس دعا
کاش بتونم روزی یک کار رو خالصانه فقط برای تو انجام بدم ای خالق مهربانم
2728
سلام به همه ی مامانای گل
از همه تون به خاطر اطلاعات مفیدتون ممنونم. من هم باردارم و الان خدارو شکر هفته ی هفدهم هستم.بعد از خوندن مطالب خوبتون خواستم یه چیزی که برای خودم اتفاق افتاد رو بگم. البته نمیخوام خود نمایی یا چیز دیگه ای به حساب بیاد. چند وقت پیش خیلی تنبل شده بودم و همیشه کارامو دقیقه نود انجام میدادم. در مورد نمازم هم همینطور بودم. نماز ظهر و عصرم رو دم غروب میخوندم و حتی چندتا از نمازام هم قضا شدن. یه روز عصر که دراز کشیده بودم و مثل قبل داشتم وقتمو تلف میکردم و نمازم رو هم نخونده بودم، توی حالت خواب و بیداری یه صدایی بهم گفت مامان پاشو نمازتو بخون، من به اینا احتیاج دارم. نمیدونین چه حالی شدم. بعد از اون روز اصلا نتونستم نماز نخونم. چون همش همون روز یادم میاد و هر کاری دارم میذارم برای بعد نماز، چون میدونم غیر از خودم روی یکی دیگه هم تاثیر داره.
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
بعد از اون روز نمازام رو همون دم اذان میخونم و برای خوندن سوره هایی که بهتره توی این ایام بخونیم هم برنامه ریزی کردم. برناممو میگم شاید دوستایی باشن که مثل من شاغلن و فکر میکنن وقت کم میارن:

* برای خوندن نماز صبح ده دقیقه زودتر از قبل از خواب بیدار میشم. بعد از نماز صبح سوره ی لقمان رو میخونم. بعد هم آیه الکرسی رو میخونم و فوت میکنم به شکمم، چون شنیدم برای حافظه بچه خیلی خوبه.خوندن همه ی اینا حداکثر ده دقیقه وقت میگیره.

* بعد از نماز ظهر و عصر یه حزب قرآن میخونم تا بتونم قرآن رو ختم کنم، به نیت سلامتی امام زمان و بعد بچه گلم. اونم بیشتر از ده دقیقه طول نمیکشه. روی دیوار نماز خونمون هم چهار قل نصب شده و وقتی دارم چادرم رو تا میکنم چهار قل رو میخونم و فوت میکنم به شکمم.

* بعد از نماز مغرب و عشا هم سوره ی یوسف رو میخونم. البته چون طولانیه، دو قسمتش کردم و در واقع هر دو روز یکبار سوره ی یوسف رو میخونم.

* توی خونه هم وقتی دارم کار میکنم یا غذا درست میکنم، موسیقی های موتزارت یا کتابای انگلیسی که به صورت فایل صوتی هستن رو میذارم پخش بشن تا هم خودم بشنوم و هم نی نیم. چون الان دیگه میدونم نی نی هامون بیشتر از اونی که ما فکر کنیم میشنون و میفهمن. پس مطمئنم که روی یاد گیری زبان انگلیسی و موسیقیش تاثیر مثبت داره.

تو رو خدا فکر نکنین دارم فخر فروشی میکنم یا پز میدم. وقتی دیدم همه تون دوست دارین این کارا رو بکنین پیش خودم گفتم بیام و برناممو بگم، شاید کسی باشه که مثل من فقط به خاطر اینکه برنامه ریزی نداره وقت کم میاره و نمیتونه این کارا رو انجام بده. ایشالا بهتون کمک کرده باشم.
اگه یادتون موند موقع دعا، برای من و شوهرم و نی نیمون هم دعا کنین.
در دعای سحرت
در مناجات خدایی شدنت
هرگز از یاد نبر
من جا مانده بسی محتاجم...

پیشاپیش عید همتون مبارک.
شعله جون مو به تنم راست شد. خوش به حالت معلومه که ضمیر خیلی پاکی داری .
سوره نور هم خیلی خوبه اونم بخون سر نمازو دعات برای من هم دعا کن عزیزم
راستی اون کتاب های انگلیسی اسمشون چیه و از کجا تهیشون میکنی؟ میشه بگی ؟ مرسی
2738
سلام به همگی. عیدتون مبارک. ایشالا سال خوبی در پیش داشته باشین و نی نی هاتون به سلامتی دنیا بیان. asi جون روح هممون پاکه، فقط کارامون درست نیست که اینطوری زندگی هامون سخت شدن. اگه بدونیم چه خبره دیگه حال و روزمون فرق میکنه. اسم کتابا رو برات مینویسم عزیزم:
1-the four agreemenst
2- the mastery of love
نویسنده هر دوشون هم Don Miguel Ruiz هست. البته کتاب اول ترجمه فارسی شده: چهار میثاق، ترجمه دل آرا قهرمان. دومی رو از اینترنت دانلود کردیم، اما راستش نمیدونم اولی رو هم میشه گرفت یا نه. چون من از استادم فایلشو گرفتم. اگه تونستی دانلودشون کنی یه خبر بهم بده. من دارم میرم مسافرت تا بعد تعطیلات دسترسی به اینترنت ندارم. اگه نتونستی بهم بگو. اگه تهران هستی یه جوری به دستت میرسونم.
فعلا خداحافظ همگی تا اگه عمری بود بازم برگردیم...
سلام به همه مامانا و مامانای آینده.
asi جون ایشالا به سلامتی. مبارک باشه. خیلی مراقب خودت باش. راستی نگفتی که تونستی کتابارو دانلود کنی یا نه؟

دیگه کسی تجربه ای از دعاها و سوره های قرآن نداره بهمون بگه؟
سلام نه نتونستم دانلود کنم میشه لطف کنی و برام میلشون کنی؟مرسی

راستی من مامان نشدم ها! صبر کردم ببینم پری میاد یا نه!12 روز نیومد رفتم آز دادم منفی بود. جالب این جاست که درست بعد از گرفتن جواب آز پری اومد.
انشالله هر چی خیره
سلام asi جان. ایشالا هر وقت به صلاحته عزیزم. ناراحت نباش. عزیزم حجم فایلا زیاده، نمیتونم attach کنم. اما سعی میکنم انجام بدم. میلتو بده ببینم شنبه میرسم بفرستم یا نه.
2706