2733
2739
عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 495777 بازدید | 367 پست
آخه آسپرین میدن بعضی دکترا که خونرسانی به جفت و جنین بیشتر شه گفتم داده بوده دکترت یا نه

به کسی که مشکل داره ویا سقط داشته دکتر میده من بارداریم نرمال بود ومشکلی نداشتم تمام ازمایش ها روهم دادم سالم بودم بعد دوسال باردار شدم توی ۷هفته و۵روز ایست قلبی شد بازم کلی ازمایش دادم مشکلی نبود البته وقتی باردار شدم کلی به دکترم التماس کردم بهم انوکسا واسپرین بده که نداد دکتری که زیر مثنظرشم اینبار برام انوکسا واسپرین وفولیک ۵تجویز کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام بچه ها.........من از اول این ماه که قصد بارداری داشتم شروع کردم به خوندن قران و دعا.........با ...

روزی حلال. دعا و قرآن تا میتونید بخونید تا بچه های سالم و صالح خدا بهمون بده. خدا عقل و معرفت و شعور و حیا بهشون بده.که هیچ وقت عذابمون ندن. التماس دعا 

سلام. 

من الان 33 هفته هستم. کمابیش روزانه چندتا ایه قران میخونم. نمازامم میخونم البته گاهی نماز صبح قضا میشه 😔

ولی کاری که کردم، زیاد رمان میخوندم، متاسفانه بعضیاش صحنه دار😢😔 سعی میکردم سریع رد شم از اون قسمتا، 

حس خوبی ندارم، این چند وقت باقیمانده رو چجوری جبران کنم؟ 🤕 میترسم از اثراتش 

مرا "تـــــــو" راحت جانى❤️
2738