2733
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298704 بازدید | 1970 پست
سلام شادی جون نه هنوز پری نشدم؟ ترو به خدا برام دعا کنید . خیلی داغونم و دیگه تحمل انتظار ندارم امروز یکی از همکارام اومد و گفت که بارداره بچه دومشو. به خدا از حسودی نیست ولی خیلی تو دل خودم برای خودم گریه کردم دیگه تحمل ترحم دیگران را ندارم. برام دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من با چادری بودن خونه خیلی مشکل دارم ببخشیدا سام عزیز اینقدر سوال میکنم چند وقته شروع کردی به چادر سر کردن اخه میدونی فکرمیکنم بارداری میخوام از تجربه هات استفاده کنم عزیزم
سلام غزل جون وقت بخیر آقا پسرت خوبه ببخشید خیلی سوال می پرسم آخه شما باردار شدین و تجربه بیشتری دارین. ببخشید اگه بعضی سوالهارو راحت می پرسم مجبورم. من هنوز پری نشدم . امروز ساعت یک ظهر که دستشویی رفتم ترشح غلیظ و سفید رنگی دقیقاً مثل زمان تخمک گذاری داشتم . کلی تعجب کردم . آخه نه سوزش و خارش دارم که بگم عفونته. و گفتم تاریخ پری من یک خرداد بوده به نظر شما چیه؟؟
سلام غزل جون وقت بخیر آقا پسرت خوبه ببخشید خیلی سوال می پرسم آخه شما باردار شدین و تجربه بیشتری دارین. ببخشید اگه بعضی سوالهارو راحت می پرسم مجبورم. من هنوز پری نشدم . امروز ساعت یک ظهر که دستشویی رفتم ترشح غلیظ و سفید رنگی دقیقاً مثل زمان تخمک گذاری داشتم . کلی تعجب کردم . آخه نه سوزش و خارش دارم که بگم عفونته. و گفتم تاریخ پری من یک خرداد بوده به نظر شما چیه؟؟
سلام بچه ها من شوهرم نماز نمیخونه ولی خودم هم نماز میخونم هم چادر میپوشم الانم پریودم میخواستیم بریم پیش حاج اقا ...میخ.استم 5 شنبه وقت بگیرم برای 1شنبه .اخه هم من هم شوهرم مشکلی نداریم ولی نمیدونم چرا 4 ساله بچه دار نمیشیم گفتم این راهم امتحان کنیم انشالله جواب بگیریم اگه نه ماه دیگه میرم برای ای وی اف دارو میگیرم سنم دیگه داره میره بالا 32 سالمه اما اینجور که دوستان نوشتن ماهم جواب نمیگیریم چون شوهرم نماز نمیخونه اره ؟یعنی به ای وی اف فکر کنم؟
2706