2733
2734
البته که استرس نمیذاره ولی سعی کن شب خوب بخوابی؛انرژی زا بخور و فقط سعی کن لذت ببری تا یه خاطره خوب ...

چشم حتما از اونجایی که تنظیم خابم منظم نیست میترسم گند بزنم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم حتما از اونجایی که تنظیم خابم منظم نیست میترسم گند بزنم 😂

من خودم ۳خوابیدم ۶ونیم باید بیدار میشدم کمبود خواب انرژیتو میاره پایین

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2731
خدا لعنت کنه کسایی رو ک تر میزنن تو بهترین روز ادم

اره واقعا مثل ابر بهار اشک میریختم لباس عروسمو در میاوردم.... خوش بگذرون برقص اگه ناراحتی هم داری سعی کن یشبو بیخیال بشی چون یه عمر به دلت میمونه

منم خیلی بدبود ولی نذاشتم خاطره بدبشه ناخنم شکست مادرشوهراصلا یه هزاری شاباشم نکرد وشام هم بهمون ندادن شب عروسی منوشوهرم توپذیرایی خوابیدیم پیش مهمونا مادرشوهرم وـدرشوهذم تواتاق خوابشون خوابیدن صبح که میخواستیم بریم ماه عسل مادرشوهرم گفت براتوراهتون غذادرست کن بعدگفت بیشتردرست کن ناهارماهم بمونه ولی من فقط میخندیدم 😂

گاهی انسانم آرزوست
2738

خوب بخواب عزیزم 

باخودت انرژی زا.کاکائو ببربخورید. بخودت بگو فقط این روز مال منه پس بهترینا اتقاق می افته .اصلا اصلا سخت نگیر حسابی برقص .باشوهرتم رقص تمرین کنن برای یه آهنگ 

همینو بگم ک شب حناعروسیم  نرده های روی پل ورودی تالار گشادبودپام رفت پایین توجوب از لای نرده ها البته شانسی ک اوردم جوب خشک بود ولی پام خیلی دردگرفت داییم میخواست ب زورببره منو دکتر میگفت گرمی حالیت نیس بریم عکس بگیریم وگرنه عروسی کنسل میشد خوب شد کسی جلو ورودی نبودابروم بره 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
لباس آستین دار بنظرتون شیکه یا بدون استین

من آستین دار بود الان لباس عروس با پارچه های دانتل ظریف مدل ماهی حالا آستین دار بندی دکلته خیلی شیکه ولی پارچه های ظریف و مدل ماهی بنظرم لباسای پفی پارچه ضخیم و زرق و برقی دیگه مد نیست لباس عروسای ترکو ببین ایده بگیر

من خودم روز عروسیم خیلی خوابم می اومد ولی تمام سعیو کردم تو فیلماایناشاد باشم .ولی یه اشتباهی که کردم یه کم باشوهرم سر موضوعات کوچیک بد رفتاری کردم خیلی ناراحتم یادش می افتم .فقط بزن به بیخیالی