2733
2734
عنوان

طرز صحیح خواندن نماز در باردرای؟

63384 بازدید | 14 پست
سلام بچه ها توی بارداری باید چه جوری نماز بخونیم که به نی نی فشار نیاد؟ نماز دولا و. راست شدن باعث می شه ک بند ناف دور گردن جنین بپی]?
از چه ماهی هم باید رعایت کرد و نشتسته خوند؟
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
عزیزم بستگی به اندزه شکمت داره من تا ماه 9ایستاده خوندم فقط بعضی مواقع نشسته خوندم ولی خواهرم از ماه 8دیگه مجبور شد نشسته بخونه عزیزم رکعت اول را ایستاده بخون دیگه بقیه رکعتها رو نشسته بخون میزم بذار برای سجده میتونی صندلی نماز بگیری موقع قرائت ایستاده باشی برای رکوع وسجده بنشینی روی صندلی
صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به شرایط داره مثلا خواهر من از ماه 8 روی میز سجده میکرد چون جثه اش کوچیک بود موقع سجده شکمش به زمین می خورد برا همین رو یه سطح بلند تر سجده میکرد وگرنه حالت ایستاده مشکلی ایجاد نمی کنه رکوع هم باید با احتیاط رفت و سجده رو می شه اینطوری مشکلش رو حل کرد
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
2728
2738
سلام به همه مامانای عزیز بچه ها منم از ماه هفتم مجبور شدم نشسته بخونم اخه احساس میکردم وقتی میرم سجده نی نیم پرس میشه خخخخخ طفلی بچم خیلی اذیت میشد شوشوم هم هی میگفت مواظب باش خخخخ ولی واقعا آفرین به شما مامانای خوب که همیشه نمازتون رو میخونید.در قبالش ان شاء الله که خدا هم یه نی نی ناز و سالم و تپل مپل بهتون بده.
2706