2733
2734
عنوان

نزدیک شیش ساله تهرانم

990 بازدید | 79 پست

و هنوزم عادت نکردم ب اینجا بودن

اینقدرررر دلم برای شهرم تنگ میشه... ک قابل گفتن نیست

مریض میشم دلم میگیره و کلا هر اتفاقی ک برام میوفته حس میکنم تو شهر خودم بودم اینجور نمیشد

دلم برای خیابونا مردم حتی حرف زدن همه جا ب زبان خودم تنگ شده

کسی شهر غریب بوده؟

عادت کردین؟

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

و منی که از تهران اومدم جای دیگه و هنوز انگار تو سفر هستم یا روز اولی هست که اومدم وقتی میرم تهران آرامش میگیرم 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2740
مهاجرین تهران، هم برای خودشون معضل‌ند و هم برای اهالی تهران.

در اصل ۹۰ درصد مردم تهران مهاجرن

تهرانی اصیلی نمونده

عشق ب وطن (زادگاه) عبادت است

عشق من دیگ خیلی شدیده😅یجوری همشهریامو دوس دارم یکیشونو ببینم حتی اگ نشناسم و فقط از حرف زدنش بفهمم یک ذوقی میکنم ک...

من رفتم عادت نکردم برگشتم واقعا غیر قابل تحمل بود با اینکه شهری که بودیم از نظر امکانات در قبال شهرمون مثل بهشت و بیابونه ولی اصلا نتونستم تحمل کنم آدم شهر خودش باشه شب که سرش رو بزارن رو بالشت با حس امنیت میخوابه اخیش چه حالی میده ،😅

2706