2737
2739
عنوان

بنی واقعا شوهرم عوض شده

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 31 پست
نمی‌دونم راستش خیلی تا الان گفته تغییر میکنم و نکرده اما این سری انگار واقعا ..

مث شوهر من اونم هی میگفت ولی عمبی نمیکرد الان ۳ ۴ سالی هست خیلی خوب شده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا دوسش نداری؟

راستش خیلی دوسش داشتم تا وقتی ک پسرم بدنیا اومد بعدش نمیتونم افسردگی پس از زایمان بود چی بود اون هم مدام می‌گفت مادری ک شیر نده مادر نیست حرفاش تو ذهنمه بعد هم ۴ ماه از هم دور بودیم بعد اون چهار ماه هم دوماه هفته ای یک شب هم رو میدیدیم دیگ کلا سرذ شدم

2731
نمی‌دونم خدا کنه .. اصلا شرایط طلاق ندارم با ی بچه کوچیکه آواره میشم بدون پول

انشاالله ک خوب شده توام یکم شل کن گارد نگیر درمقابلش(اشتباهی ک من کردم)شوهرم خیلی اذیت شد تا دوباره علاقه منو به خودش برگردوند

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2740
چند ساله ازدواج کردی؟ چندتابچه داری؟ چرا دوسش نداری ،دلیل خاصی داره؟ ازاول دوسش نداشتی،یا جدیدا ا ...

۸سال 

یک بچه یکسال و نیم 

خیلی دوسش داشتم تا وقتی ک پسرم بدنیا اومد بعدش نمیتونم افسردگی پس از زایمان بود چی بود اون هم مدام می‌گفت مادری ک شیر نده مادر نیست حرفاش تو ذهنمه بعد هم ۴ ماه از هم دور بودیم بعد اون چهار ماه هم دوماه هفته ای یک شب هم رو میدیدیم دیگ کلا سرذ شدم

چند ساله ازدواج کردی؟ چندتابچه داری؟ چرا دوسش نداری ،دلیل خاصی داره؟ ازاول دوسش نداشتی،یا جدیدا ا ...

بعید هم نیست می‌دونی خیلی خانوادهش اهل این چیزان من یا سخت ترین اخلاق هاش بازم دوسش داشتم 

راستش خیلی دوسش داشتم تا وقتی ک پسرم بدنیا اومد بعدش نمیتونم افسردگی پس از زایمان بود چی بود اون هم ...

توهم میگفتی این چه حرفیه...شیر سینموندادم،شیر دستامو که دادم. .بگو شیر خشک دادن سخت تر از شیر خودته.شب وقتی بچه گریه میکنه. همینطوردرازکش سینتو در میاری جا میکنی تو دهن بچه خودتم چشاتو میبندی میخابی...ولی اگه بچه شیر خشکی باشه باید بلند شی اگه شیشه شیر شسته نباشه بشوری،حتما باید آب‌جوش سرد شده داشته باشی.شیر خشکو گرموسردش کنی تا آماده کنی نیم ساعت طول میکشه..تازه اگه آب‌جوش سرد شده باشه ،اگه نباشه و آخرشب فراموش کردی که واویلا...حالا تو شدی مادر ،منم شدم نامادری.....عجب!!!!!!

توهم میگفتی این چه حرفیه...شیر سینموندادم،شیر دستامو که دادم. .بگو شیر خشک دادن سخت تر از شیر خودته. ...

دیگ گذشت الان بچم یک سال و نیمع اون از خنگ بودنش اون حرفا رو میزد وگرنه منظوری نداشت وقتی میدید گریه میکنم می‌گفت غلط کردم ببخشید 

۸سال  یک بچه یکسال و نیم   خیلی دوسش داشتم تا وقتی ک پسرم بدنیا اومد بعدش نمیتونم ...

حالا که به غلط کردن افتاده تو هم کوتاه بیا وزندگیتو بساز ،به بچت فکر کن بخدا بعد طلاق آواره میشن...اگه با خودت ببری ،بی پدر میشه...اگه بزاری بری بی مادر میشه ..بخاطر بچت دوباره زندگیتو بساز..به خوبیهاش واینکه پدر بچته فکر کن ودلتو گرم کن...طلاق آسون نیست اونم با یک بچه....بیشتر فکرکن 

2706