2733
2734
عنوان

بيايد قضيه دزدي طلاهامو بگم...

2200 بازدید | 25 پست

تو تاپيك هاي قبليمم هست يه خانومي كه برا تميز كردن خونه م مي اومد برشون داشته و كلا انكار ميكنه

غير اونم هيچكس خونه ي ما نيومده

حالا امروز پيش پليس هي ميگفت من برنداشتم

ولي رفته طلا خريده و ميگفت وام گرفتم

ولي يه نكته اي اينكه همسرش نميدونه ايشون كار ميكنه يعني مث چي ميترسيد پليس به همسرش زنگ بزنه

در صورتي كه يه تكپوش خريده ٥٠ ميليون

شوهرشم كارگره معتاد و دزدم هست

يعني شوهرش خره؟؟؟

خلاصه كه داستان شده برامون

خیلی مراقب باش تهمت نزنی ، طلاهای من توو یک کیسه گم شده بود یه جای عجیب پیدا شد بعد از نزدیک ۱ سال

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا؟ اخه تهمت نيست تو كشو بود و الان نيست واسه شما چطور پيدا شد

شانسی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
نميدونم چرا بعضي ادما بيشتر از هفتاد هشتاد درصد طرف دزد رو ميگيرن هيچكي خودشو جاي من نميذاره

یکی از فامیلامون طلاشو گم کرده بود اونم تو کشو کمدش اومده بود تحمتو بزنه و گردن من بدبخت بندازه یا اون کارگرش چون بچه من خونشون رفت و امد داشت و کارگر.که ای کاش مینداخت و یه عمر رفت و امدمون قطع میشد که میزنه و نمیدونم چطوری متوجه میشه پشت کشو کمدش انگار افتادن و همشون همون جا بودن بعد ٦ماه پیداشون میکنه 

شما کلا خیلی پرخاشگر هستی فکر کنم دیشبم یکی بهت زنگ زده بود ازمایششو بگه با بدبخت بد حرف زدی

الانم میگم قضاوت نکن تا چیزیو با چشم ندیدی

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

بگو مدرک وامت نشون بده راست میگی فاکتور طلاشم نگاه کن برو ببین از کدوم طلا فروشی خریده برو سراغ طلافروش بپرس طلاعتو اونحا معاوضه نکرده یا نفروخته البته باید پلیس روش فشار بیاره برای انحام این کارا

2706