2733
2734
عنوان

لیست سیسمونی (تعداد،مارک،نظرات)

| مشاهده متن کامل بحث + 139611 بازدید | 203 پست
سلام، سه سال پیش این تاپیکو از روی نظراتی که تو سایتها و تاپیکای مختلف بود درست کردم و بعدش صفحه 5 تجربیات خرید اونارو نوشتم حالا میخوام تا جایی که میتونم تجربیات استفاده هرکدومشونو بعد سه سال بذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نام خدا انشای خود را با موضوع... خخخخخ! وسایل حمل و نگهداری نوزاد سرویس چوبی تخت و کمد دلاوران سه تکه کمدو ویترین وتخت نوزاد نوجوان راضیم گرچه از تختش هنوز استفاده نکردم ولی به خاطر داشتن اون همه کشو بسیار بدردبخوره رنگشو پیشنهادم برای کسایی که میخوان زود دومی رو بیارن و خونشون سه خوابه نیست اینه که یه رنگ مشترک بگیرن
کالسکه و کریر گراگو مارک خوبیه، الان مکسی و مارکای درجه یک دیگم زیاد شده، کالسکه کلا اکبند موند به چند دلیل 1_ کالسکه برا پیاده رویه و کسایی که ماشین دارن یا با تاکسی و اتوبوس و... باید مسیراشونو برن اصصلا استفاده نمیشه 2_ بچه های الان خیلیاشون مثل مهدیارن و اصلا دوست ندارن تو کالسکه بشینن یه بار میخواستیم بریم توچال گفتیم پیادهرویه کالسکه مهدیارم ببریم، تا ااااخرش خودش کالسکشو هل داد! مردم...
2728
میخندیدن میگفتن فکر کردیم کالسکه کنترلیه جدید اومده! اخه بچم خودش که معلوم نبود، فقط یه کالسکه معلوم بود که داشت میرفت سر بالایی رو! خلاصه پیشنهاد من اینه که به جای اینکه برا کالسکه هزینه کنین، بهترین مارک کریر رو بخرین کریر هم برا خونه، هم برا بیرون، هم موقع غذا دادن، هم گاهی خوابوندن، هم اگه با بیس باشه جای صندلی ماشین تا دو، سه سالگی هم استفاده داره، بسسسیار مفیده اما مارک خوبشا!
ساک وسایل نوزاد مارک اوکی داگ okiedog( عالی و از همه کامل تر شامل نگهدارنده شیشه و کیف کوچک و تشکچه تعویض تو بهار زیاد دارن) الان سه ساله هر روز دارم استفاده میکنم چون بچم مدام در حال رفت و امده، ولی اخ نگفته کیفش
وسایل غذای کودک مارک شیشه ناک خوب بود (اونت خوبه ولی فقط طلقی داره و سرکج نیست به خاطر همین من از اونتاش استفاده نکردم و فقط ناک که خیلی راضی بودم) در مورد جنس و سایزش مهمه که هم طلقی و هم شیشه رو داشنه باشن چون شیشه شیشه ای! بسسییار راحت تر شسته و تمیز میشه( شیرخشک ها یه حالت چربی دارن) ولی از یه سنی به بعد که بچه خودش میخواد دستش بگیره...
از اون سن شیشه ای ها هم خیلی سنگینترن و برا بچه سخته، هم ایمنی نداره که، یهو بچه میندازه میشکنه، از اون سن طلقی باشه به خاطر همین پیشنهاد میکنم شیشه یکی دوتا شیشه ای و یکی دوتا طلقی بگیرین و سایزشم اصصصلا بزرگ نگیرین چون طبق نظر پزشکان اصصن شیر یا هرچیز بیشتر از 60 تا 90 میل در هر وعده نباید به بچه بدیم و شستن شیشه درازم خیلی سخت تر از شیشه کوچیکه
2738
پستونک 0تا6 ماه یک یا دو عدد همان مارک سرشیشه، دردار باشه ترجیحا پستونک کلا چیز واجبی که نیست ولی هم خوشگله! ههه و هم اگه یه بچه ای مثل مهدیار بدخواب باشه بسیار کمک خوبی میشه البته استفادش باید محدود باشه و حتما زیر یکسالم ( نهایتا هشن، نه ماهگی) ترک بشه
پمپرز حتما ترک بگیرین اگه المان پیدا نمیشه، مارکای دیگه مثل مولفیکس و پرمیوم و ... هم به امتحانشم نیارزه به نظر مت البته چون هم خیلی از بچه ها حساسیت میدن هم انقدر زود خیس و اویزون میشه که با دوبار جیش دیگه باید عوض شه پس به قیمتشم نمیارزه، پمپرزم البته قیمتش بالاست و حدود یه برابرو نصفه هاگیز و جان ب ب است که...
درسته که کیفیتشم از اونا بالاتره ولی انقدر تفاوت نداره به لحاظ کیفی که ادم بخواد در دراز مدت همش پمپرز بگیره ینی اگه یکی بخواد پمپرز بگیره هم نباید بیشتر از نهایت 5 ساعت بسته باشه که ( تازه تو سنای پایینتر که تایم کوتاهتره) که در اون زمان جان ب ب و بعدش هم هاگیز اخ نمیگن!
شامپو، شامپو بدن ، پودر، کرم ،لوسیون یا روغن، پماد سوختگی یا مادرکر یا موستلا هردوش خوبه، برا اولاش شامپو سروبدن خوبه چون قلبونشون برم اولش اخه مورچه چیه که کله پاچش باشه؟! برا بعدش شامپو سر جدا شامپو بدن جدا، پودر لازمه لوسیونم خوبه برا مرطوب کردن پوستشون ولی روغن به نظر من اصن نمیخواد چون مثلا فکر کنین بچه از حموم اومده یه دسته گل شده تازه چرب و چیلش کنین! بعد میماله به لباس و.
دستمال مرطوبم خیییلی به درد میخوره چون اولا برا هرجای بچه که یه کوچولو کثیف میشه و همیشه دسترسی به اب نیست که، مفیده بعدشم چون به نظر من مهمتر از شستشو اینه که به شخصیت بچه توهین نشه! هههه! یعنی مثلا خیلیا بخاطر اینکه ما بدمون میاد و ازین حرفا، میگن دستمال مرطوب برا پی پیش اصلا استفاده نمیکنیم بعد اونوقت بچه بیچاره رو تو دل خواب میبرن میگیرن زیر شیر اب! خوب خواهر من با خودت..
2706