2737
2739
عنوان

برای همیشه تمومش کردم🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 3980 بازدید | 123 پست
ممنون عزيزم بله شما درست میگی 

♥️♥️♥️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوشحال شدم وقتی تاپیکتو دیدم 

از اول همه ی تاپیکاتو میخوندم ولی امید داشتم که دختر قوی و خودساخته ای هستی

دست مامانت درد نکنه بخاطر همچین دختری✨

امروز شاید تولد دوباره ی تو باشه

ارزو میکنم روز روز بهتر و بهتر تر بشی   

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
2728
چقدر خوشحال شدم وقتی تاپیکتو دیدم  از اول همه ی تاپیکاتو میخوندم ولی امید داشتم که دختر قوی و ...

ممنون فدات شم بابت کامنت قشنگت 

انشالله خیر ببینی 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
ممنون فدات شم بابت کامنت قشنگت  انشالله خیر ببینی

دورت بگردم

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

منم سالِ ۹۵ تو سن 21سالگی ازدواج کردم سال ۹۶ تو سن ۲۲سالگی جدا شدم خیلیی ضربه روحی بدی خوردم

هرشببب کابوس میدیدم،حتی تو خواب گریه میکردم

حالم اصلا خوب نبود،موقعه ای که جدا شدم، دیگه رفتم

باشگاه روحیم کم کم بهترو بهترتر شد،سیم کارتمو عوض کردم،مرتیکه لاشی سپردم دست خدا،کلی بلا سرش اومد

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
2738
منم سالِ ۹۵ تو سن 21سالگی ازدواج کردم سال ۹۶ تو سن ۲۲سالگی جدا شدم خیلیی ضربه روحی بدی خوردم هرشببب ...

خداروشکر که حالت خوبه عزیزم 

عزیزم خوب کاری کردی،الهی بهترین ها سهم دلت بشن

اون عوضیم لیاقتتو نداشت،انشاالله یکی بیاد تو زندگیت

خوشبختت کنه که گذشته هاتو فراموش کنی،حتما بروباشگاه،کلاس برو،برو سرکار،استخر،مهمونی های دوستانه برو،مسافرت و.....

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
عزیزم خوب کاری کردی،الهی بهترین ها سهم دلت بشن اون عوضیم لیاقتتو نداشت،انشاالله یکی بیاد تو زندگیت ...

ممنون فدات شم انشالله زندگی شماهم سرشار از خوشبختی و حال خوب بشه 

2706