2737
2734
عنوان

اقدام به طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 37 پست
با یه وکیل مشورت کنه تا براش کامل توضیح بده چیکار کنه. ولی اینجوری راحت نیست چون حق طلاق با مرد هست ...

میخواد مجبور کنه عروسیش رو بگیرن ببرن خونه اش. خیلی بی عار و بی مسئولیتن. نمیخواد واقعا جدا بشه میخواد با دادخواست طلاق زهرچشم بگیره. لازمه برااین هم بره پیش وکیل؟

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دادخواست میتونه بده اما در نهایت اگر دلایلش فانونی نباشه رد میشهبهشحق طلاق نمیده قاضی

بعد اینکه دادخواست داد برگه رسید به پسره. چه اتفاقی میافته؟ تو دادخواست چی هست؟ زمان دادگاهشون؟ اگر نرن چی میشه؟

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
2728
خب یه دادخواست تنظیم کنه بده دفتر خدمات قضایی براش ثبت کنن تا ابلاغ براش بره. اره یه حق مشاوره بده ب ...

پس اول بره پیش وکیل؟ اون دادخواست بنویسه ببره ثبت کنه؟

اره ولی تو همین سامانه قضایی هم دادخواست مینویسن ولی خب یه مبلغی هم میگیرن

همون میگیم بره پیش وکیل دلیلش رو هم بگه اون بهتر کمک میکنه. چون دلیل این اصلا بد بودن پسر نیست اهمیت نمیده اصلا که عروسش رو ببره خونه اش هی کش میده اینا هم خسته شدن. 

2740

اخی عزیزدلللللللللم ،الان فهمیدم چرا آتیش گرفتی!+!!!!!

خدا ایشالا خوشبخت‌ترین کنه شمارو ، 

ایشالا کرور کرور طلا برات میارن، زنای ترک طلا دوست هستن، ایشالا ک مهریه تو کامل بگیری .

اخی عزیزدلللللللللم ،الان فهمیدم چرا آتیش گرفتی!+!!!!! خدا ایشالا خوشبخت‌ترین کنه شمارو ،  ای ...

مادر ج..ه ات جز شوهرکردن و آرایش و هرزگی چیزی بهت یاد نداده بدبخت عقده ای فک کردی همه مثل خودتون لنگ خرید شوهرید😏

مادر ج..ه ات جز شوهرکردن و آرایش و هرزگی چیزی بهت یاد نداده بدبخت عقده ای فک کردی همه مثل خودتون لنگ ...

😐

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
مادر ج..ه ات جز شوهرکردن و آرایش و هرزگی چیزی بهت یاد نداده بدبخت عقده ای فک کردی همه مثل خودتون لنگ ...

عزیزم نباید بهش فحاشی کنین ...

روی کامنتش گزارش بزنین فقط 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706