2737
2739
کارت اگه با سر پا بودن زیاد همراهه حتما به دکترت بگو و بپرس اصولا مشکلی نیست. من که تا حالا که ماه 7 هستم رفتم. هنوز هم احساس سنگینی برای رفتن سر کار ندارم. خوی سر کار رفتن اینه که کمتر می خوری و اضافه وزن نمی گیری . می خوابی و فعالیت بدنی داری که برای یک بارداری سالم واقعا لازمه و بی ود فکر و خیال هم نمی کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من کارم از ساعت 8 تا یک ظهر هست میخوام از 7 ماهگی مرخصی بگیرم سه ماهم انور میوفته واسه بچه خیلیا میگن نرو بچه ات از لحاظ روحی مریض میشه ولی من کارمو دوست دارم فشار کاری و زمانش کمه دلم نمیخواد از دستش بدم...به نظرتون من چیکار کنم ...مادرای که نی نی دارن این تجربه کار رفتن و دارن کمکم کنن.
دوست عزیز از من به تو نصیحت...اگر بارداری پرخطر نداری به کارت ادامه بده... بارداری با کار هیچگونه منافاتی نداره. خیلی هم خوبه ...چون بقول دوستمون همیشه سرحالی و مثل زنای خونه دار تا 12 ظهر نمی خوابی که وزنت بالا بره یا باد کنی. من سر پسرم تا یکهفته قبل زایمانم اداره می رفتم... البته اون یکهفته را هم با تهدید به پاره شدن کیسه اب نرفته بودم. ----------------- الانم سعی می کنم تا زمانی که نیاز نشه مرخصی نگیرم... و اگر خدا بخواد تا روز زایمان اداره خواهم اومد. فقط باید اینو بدونی که تا وقتی بچه تو شکم مادر هست...بی دردسرترین روزها را خواهی گذروند... ولی بعد از تولد تازه مشکلاتت شروع می شه و مطمئنا به 9 ماه مرخصی زایمان احتیاج خواهی داشت.
2706