2737
2739

سلام 

امروز واکسن ۶ ماهگی دخترمو زدم ۴ دفعه قطره استامینوفن ادوکید دادم اما ساعت ۳ که دادم بالا آورد 

و اینکه از ساعت ۱۱ شب به بعد دیگه شیر نخورد با اینکه همیشه نصف شبا بیدار می شد برای شیر.الان تبش ۳۷ و نیم 

چیکار کنم؟؟؟به خاطر اینکه معدش خالی بود قطره هارو بالا آورد؟؟؟تبشو چیکار کنم ؟؟؟هی ناله می کنه🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای تبش شیاف بزار 

چون تب داره شیر نمی خوره یا اگه بخوره بالا میاره تبش بیاد پایین اشتهاش باز میشه

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
2728
2740
شیافت ندارم😭😭😭😭

اگه نداری که ببرش دکتر براش بنویسه چون دز دلرو هم مهمه که بدونی

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

عزیزم شیاف استامینوفن ۱۲۵ بزن براش وجای واکسن هم هر ۳ چهارساعت پماد پیر‌وکسیکام یا دیکلوفناک بزن که درد نگیره اینو از دکتر کودکان هم پرسیدم و تایید کرده انشالله آروم میشه 

دارو

2706