2737
2739
سلام.....قبل از هر چیز بگم ک اول و اخرش این خداست ک قطعی اگاهه ک بچه پسره یا دختر و هیچ کدوم از روشهای مختلف تعیین جنسیت با وجود پیشرفت بی نظیر علم قطعی نیستن....نمونش خواهر خودم ک تا ماه هفتم دکترا گفتن دختره و سیسمونیشو دخترونه خریدیم ولی موقع تولد ی پسر کوچولو بدنیا اورد....یا خاله دوستم ک سونو سه بعدی رفته و بهش گفتن پسره و حالا تو ماه هشتم بهش گفتن دختره...و خیلیهای دیگه ک خودتون حتما سراغ دارین.....با این حال بعضی از روشها خیلی بامزن!!! مثل این روشی ک میخام بگم....این روش رو من پارسال تو همین سایت دیدم و الان برا خودم ک امتحان کردم دیدم درسته و جالب اینکه برا هر کی حساب میکنم درست از اب درمیاد!!! و جالب تر اینکه دکتر سونوگرافی ک میرم پیشش هم متوجه شدم داره همین روش رو برا مراجعینش امتحان میکنه یعنی داره تحقیق میکنه ببینه این روش چقدر درست از آب درمیاد!!!!چ مقدمه طولانی شد
با خدا باش پادشاهی کن....ماشاءالله لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم
و اما روش:شما لطف میکنید و ماهی ک نی نی تون اومد تو دلتون رو حساب میکنید ببینید چندمین ماه ساله ...مثلا من ماهی ک فهمیدم باردارم تیر بود پس عدد ماه من 4 هست...یعنی تیر چهارمین ماه ساله...این قسمت خیلی مهمه...نگاه نکنید ک سونو اولین هفته بارداری رو کی میزنه....نه....مثلا من از روی سونوهام باید خرداد رو حساب میکردم در صورتی ک ماه اگاهیم از بارداری تیر بود...پس من همون تیر رو حساب کردم....بعد سنتون در زمانی ک فهمیدید باردارید رو بعلاوه عدد ماه میکنید...من بیست و هشت سالم بود... پس بیست و هشت رو بعلاوه چهار کردم ک حاصل شد سی و دو....حالا اگه حاصل جمعتون ی عدد زوج بود نی نی تون پسره و اگه فرد بود نی نی تون دخمله....گفتم من برا چند نفر حساب کردم و درست بود..دکتر سونوم هم داره رو این روش تحقیق میکنه....ب نظرم خیلی جالبهحالا اگه بعدا رفتین سونو جنسیت رو ی چی دیگه گفت فحشم ندینا....این فقط ی روش تخمینی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من مرداد فهمیدم باردارم 5 و 25 سالمه خخخخخخخخخ نینیم شومبول داره البته من هنوز جنسیت رو نمیدونم.
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
2738
پس با این روش پسره مهدیسا...بچه ها اگه دوس داشتین وقتی جنسیت رو سونو گفت بهتون بیایین اینحا هم بگین
من 65 هستم تیر فهمیدم حامله ام ابان میشم 28 ولی هنوز 27 هستم اگه 27 رو جمع کنم میشه فرد و دختر اگه 28 رو که هنوز نشدم و 25 ابان تازه میشم 28 رو جمع کنم میشه پسر سونو گفت نی نیم پسره
http://lbdf.lilypie.com/snNIp3.png
نی نی گل من38 هفته شدش خدایا نی نیم سالم و صالح و خوشکل باشه تو مواظبش باش خدایا به تو سپردمش
خدای مهربونم شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
2706